Quote (Tradek_Mk @ May 13 2013 08:33am)
typeczki, gra guardianem jest tak nudna, ze ostatnio kurwa ta gre az usunalem, zero
dpsem serio az tak przyjemnie sie gra?
pre 50 gralo sie fajnie, po 50 ciezko 55-60 mialem ochote powiesic sie na kablu od myszki