d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1414243444586Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 12 2013 11:36pm
Quote (Tradek_Mk @ 13 May 2013 06:33)
kleryka he he



Kleryk do 59 lvl jest op na pvp ;)
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 12 2013 11:40pm
mam juz guardiana, teraz chce napierdalac
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 13 2013 12:26am
Quote (Lander @ 13 May 2013 06:40)
mam juz guardiana, teraz chce napierdalac


Tr ma taki fajny daily, ze raz pierdolnie i z miejsca zabija kazdego :(
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 13 2013 12:27am
Quote (groom @ May 13 2013 08:26am)
Tr ma taki fajny daily, ze raz pierdolnie i z miejsca zabija kazdego :(


no czasem zdarza mi sie dostac 30k w ryj :(

/e ktorego pirata wy tak farmicie

This post was edited by Lander on May 13 2013 12:28am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 13 2013 12:33am
typeczki, gra guardianem jest tak nudna, ze ostatnio kurwa ta gre az usunalem, zero

dpsem serio az tak przyjemnie sie gra?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 13 2013 12:35am
Quote (Tradek_Mk @ May 13 2013 08:33am)
typeczki, gra guardianem jest tak nudna, ze ostatnio kurwa ta gre az usunalem, zero

dpsem serio az tak przyjemnie sie gra?


pre 50 gralo sie fajnie, po 50 ciezko 55-60 mialem ochote powiesic sie na kablu od myszki
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 13 2013 12:37am
Quote (Lander @ 13 May 2013 07:35)
pre 50 gralo sie fajnie, po 50 ciezko 55-60 mialem ochote powiesic sie na kablu od myszki


no mialem tam chyba 48lvl, to jednak nie jest chocby klasyczny warrior wowlike, smuteg
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 13 2013 12:40am
wlasnie kurwa, pve sety wypadaja tylko ze skrzynek na koncu dunga podczas eventu?
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
May 13 2013 02:44am
gra ktoĊ› teraz?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 13 2013 02:46am
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 01:23)
to kiedy zaczynasz?


nie wiem czy wo gule, w hona troche gram
Go Back To Polska Topic List
Prev1414243444586Next
Add Reply New Topic New Poll