d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev14142434445412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,767
Joined: Mar 25 2010
Gold: 12.00
Nov 1 2012 02:34am
gz
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Nov 1 2012 03:44am
Quote (Elder33 @ Nov 1 2012 08:29am)
Wbicie 90 - zależy. W Pandarii questy idą "jak po sznurku" i dość szybko lecą levele, mimo że liczby expa na level przyprawiają trochę o ból głowy.
Wygearowanie full epic? Może potrwać - parę rzeczy da się z AH kupić, część za repę (daily), coś scraftować. Loot na LFR trochę inaczej teraz działa - dostajesz mieszek, z którego masz szansę wyciągnąć item z tablicy lootu dla twojego speca. 5hc to niebieski stuff, końcowi bossowie dungeonów bardzo rzadko rzucają epaxa.

2/16 25hc.  :blush:

I post #4000 :D


Cześć, dawno Cię nie widziałem. Gratulacje. Potwierdzam, lvl od wotlka naprawdę zyskał sporo. napew lvl 1-30 jest przyjmeny ze wzgledu na miłe i szybkie q.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 1 2012 09:31am
log in padl?

e/ dziaua

This post was edited by Kathorga on Nov 1 2012 09:41am
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold: 3,583.00
Nov 4 2012 11:00am
Hej, Jest jakiś addon rzucający info gdy zejdzie ze mnie istotny buff?
Gram np feral druidem i chętnie by mi się coś takiego przydało przy savage roar.

Miałem kiedyś coś podobnego, mierzyło nawet obrażenia, zapisywało rekordowe hity itm. kojarzy ktoś coś takiego?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 4 2012 11:10am
Quote (Przemozeus @ Nov 4 2012 05:00pm)
Hej, Jest jakiś addon rzucający info gdy zejdzie ze mnie istotny buff?
Gram np feral druidem i chętnie by mi się coś takiego przydało przy savage roar.

Miałem kiedyś coś podobnego, mierzyło nawet obrażenia, zapisywało rekordowe hity itm. kojarzy ktoś coś takiego?


ja do tego zawsze używałem rogue power bars, addon nieaktualizowany od paru lat, do którego ręcznie mogłeś wpisywać dowolne buffy/debuffy i ustawiać ich kolory, działał na zasadzie pokazywania paska na ekranie, z którego powoli schodził kolor, a jak zszedł to pasek znikał.
oczywko wielkość paska i jego pozycje można było dowolne zmieniać.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 4 2012 11:50am
Quote (Hver @ Nov 4 2012 06:10pm)
ja do tego zawsze używałem rogue power bars, addon nieaktualizowany od paru lat, do którego ręcznie mogłeś wpisywać dowolne buffy/debuffy i ustawiać ich kolory, działał na zasadzie pokazywania paska na ekranie, z którego powoli schodził kolor, a jak zszedł to pasek znikał.
oczywko wielkość paska i jego pozycje można było dowolne zmieniać.


Ty to jestes :wub:
Member
Posts: 4,657
Joined: Feb 11 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2012 12:46pm
Quote (Przemozeus)
Hej, Jest jakiś addon rzucający info gdy zejdzie ze mnie istotny buff?
Gram np feral druidem i chętnie by mi się coś takiego przydało przy savage roar.

Miałem kiedyś coś podobnego, mierzyło nawet obrażenia, zapisywało rekordowe hity itm. kojarzy ktoś coś takiego?
Sproboj tellmewhen.

Quote (Hver @ Nov 4 2012 05:10pm)
ja do tego zawsze używałem rogue power bars, addon nieaktualizowany od paru lat, do którego ręcznie mogłeś wpisywać dowolne buffy/debuffy i ustawiać ich kolory, działał na zasadzie pokazywania paska na ekranie, z którego powoli schodził kolor, a jak zszedł to pasek znikał.
oczywko wielkość paska i jego pozycje można było dowolne zmieniać.


Pamietam twoje ui, gdzie nie mozna bylo bossa nawet zobaczyc podczas fightu :DDD

This post was edited by ner on Nov 4 2012 12:47pm
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 4 2012 01:04pm
Quote (ner @ Nov 4 2012 07:46pm)
Sproboj tellmewhen.



Pamietam twoje ui, gdzie nie mozna bylo bossa nawet zobaczyc podczas fightu :DDD


hvergelmir :wub: best rogal, feral to nie bo ja jestem lepszy :wub:
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 4 2012 03:01pm
Quote (DzonyPe @ Nov 4 2012 05:50pm)
Ty to jestes :wub:


B)

Quote (DzonyPe @ Nov 4 2012 07:04pm)
hvergelmir :wub: best rogal, feral to nie bo ja jestem lepszy :wub:


feral, rogal, jeden pies, podobna mechanika :P

Quote (ner @ Nov 4 2012 06:46pm)
Pamietam twoje ui, gdzie nie mozna bylo bossa nawet zobaczyc podczas fightu :DDD


dawno i nie prawda : D grunt, że było recounta widać.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 4 2012 03:09pm
ech, te czasy gankowania ludzi pod wejściem na wintergrasp
http://i.imgur.com/jJNi0.png
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445412Next
Add Reply New Topic New Poll