☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Hardcore
Prev
1
41
42
43
44
45
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 29717
Replies: 1157
Track Topic
czwarty_z_mrocznej_trojcy
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold
:
0.50
Warn: 10%
#421
Sep 26 2012 02:05pm
Quote (rollen @ Sep 26 2012 08:47pm)
ta bo ip nie sprawdzo :]
chociaz to bliz moze podziala
no to trzeba ruszyc glowa i z innego ip sie zalogowac i napisac, moze ma zmienne etc
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#422
Sep 26 2012 03:49pm
Lol, pierdole takie interesy^_^ Padlem - trudno... trzeba ruszyc dupe i farmic 1more time..
Sumek
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold
:
2,315.04
#423
Sep 27 2012 02:11am
Jestem a 3 pieklo dh 55k dmg ofc 60 lvl
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#424
Sep 27 2012 02:14am
Quote (Rushe @ 26 Sep 2012 23:49)
Lol, pierdole takie interesy^_^ Padlem - trudno... trzeba ruszyc dupe i farmic 1more time..
dobrze jest mieć kilka postaci na podobnych lvlach żeby w razie ripa nie musieć zaczynać od początku.
rollen
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold
:
6,056.69
#425
Sep 27 2012 04:49am
Quote (miton84 @ 27 Sep 2012 09:14)
dobrze jest mieć kilka postaci na podobnych lvlach żeby w razie ripa nie musieć zaczynać od początku.
wczoraj sprawdzilem konto hc kolezki z Fl 4 x hc rip w ciagu ostatnich 48H all 60+ lvl teraz gra w wow :]
miton84
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
1,218.00
Trader:
Trusted
#426
Sep 27 2012 04:51am
Quote (rollen @ 27 Sep 2012 12:49)
wczoraj sprawdzilem konto hc kolezki z Fl 4 x hc rip w ciagu ostatnich 48H all 60+ lvl teraz gra w wow :]
to juz się pech nazywa
rollen
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold
:
6,056.69
#427
Sep 27 2012 04:54am
Quote (miton84 @ 27 Sep 2012 11:51)
to juz się pech nazywa
fajnie ze jest napisane kto go zabil :]
BUILDING
Member
Posts: 647
Joined: Sep 28 2010
Gold
:
0.69
#428
Sep 27 2012 05:46am
sa juz jakies chickeny?
sheppard juz na becie na czyms latal ponoc
This post was edited by BUILDING on Sep 27 2012 05:47am
rurzowiak
Member
Posts: 10,516
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#429
Sep 27 2012 07:20am
Quote (BUILDING @ Sep 27 2012 09:46am)
sa juz jakies chickeny?
sheppard juz na becie na czyms latal ponoc
Nie ma chickenow, nie ma botow, nie ma zadnych hackow do tej gry. To nie forum o hackach i takie rozmowy sa zabronione. Pozdrawiam.
BUILDING
Member
Posts: 647
Joined: Sep 28 2010
Gold
:
0.69
#430
Sep 27 2012 09:45am
Quote (rurzowiak @ Sep 27 2012 03:20pm)
Nie ma chickenow, nie ma botow, nie ma zadnych hackow do tej gry. To nie forum o hackach i takie rozmowy sa zabronione. Pozdrawiam.
nie dyskutuj komandosie
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
41
42
43
44
45
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact