d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev14142434445339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Feb 17 2012 05:39pm
Quote (Nimf @ 18 Feb 2012 01:34)
ale kupisz?


Zalezy.
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 17 2012 05:40pm
chetnie popatrze :)
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Feb 17 2012 05:51pm
Quote (The_White_Stig @ Feb 18 2012 12:39am)
Zalezy.


Od czego?
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Feb 17 2012 05:54pm
Quote (Nimf @ 18 Feb 2012 01:51)
Od czego?


Od tla.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 18 2012 08:22am
Quote (Nimf @ 18 Feb 2012 00:07)
Bo nie ma nic w nim ciekawego.


Quote (Nimf @ 18 Feb 2012 00:15)
Nic. Nówka sztuka, nieśmigana.
Mam go od dwóch dni. Jest z gevey sim, nawet go nie używałam bo nie mam karty przyciętej.


skad wiesz ze nie ma w nim nic ciekawego skoro nawet go nie aktywowalas?
ja pierdole :wallbash:
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 18 2012 10:15am
zaraz mnie chuj strzeli z tym itunes jebanym. wrzucalem kiedys muze na ipoda jak kupilem. wjebalem caly folder czyli jakies 8gb. pare dni temu zrobilem porzadki i wywalilem sporo muzyki i zostalo prawie 3gb tego co slucham. chcialem na ipodzie miec tylko te 3gb, ale kurwa nie moge tego zrobic :( czyszcze biblioteke w ipodzie, pokazuje muzyka: 0gb, wrzucam folder z powrotem, synchronizuje i co kurwa? muzyka: 8gb. jasny chuj co mam zrobic bo zaraz cos rozjebie.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 18 2012 10:16am
wyjeb
Member
Posts: 130
Joined: Nov 21 2011
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 18 2012 10:17am
iTunes ssie, sciagnalem jakas kilkukilobajtowa aplikacje zeby dalo rade wrzucac bez iTunes i od tego momentu moje zycie nabralo sensu

This post was edited by JaJebal on Feb 18 2012 10:18am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 18 2012 10:17am
Quote (Tomeczek @ 18 Feb 2012 17:16)
wyjeb


bardzo mi kurwa pomogles. iso pomocy od kogos z dodatnim iq
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 18 2012 10:19am
Quote (elfisher @ Feb 18 2012 06:17pm)
bardzo mi kurwa pomogles. iso pomocy od kogos z dodatnim iq


lepszej rady nie dostaniesz
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445339Next
Add Reply New Topic New Poll