Quote (Nimf @ 18 Feb 2012 00:07)
Bo nie ma nic w nim ciekawego.
Quote (Nimf @ 18 Feb 2012 00:15)
Nic. Nówka sztuka, nieśmigana.
Mam go od dwóch dni. Jest z gevey sim, nawet go nie używałam bo nie mam karty przyciętej.
skad wiesz ze nie ma w nim nic ciekawego skoro nawet go nie aktywowalas?
ja pierdole