d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev14142434445211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 24 2011 11:59am
Quote (cOr @ 24 Oct 2011 18:55)


Przebieg transakcji:

Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 24 2011 12:05pm
Quote (EustachyMotyka @ 24 Oct 2011 19:59)
Przebieg transakcji:
http://www.tbm24.pl/img/select.png

Tak to jest jak się linkuje zdjęcia z innych aukcji ;) Potem ktoś podmienia foty na FTP i mamy to co widać wyżej.
Już nie raz pojawiały się aukcje z gej-porno i dymkiem "wyruchamy cię w dupę" itp. ;)

Ciągnę z torrentów BF3 od Reloaded. Troche ciężko się do niego dopchać i leci ok. 1.5 megabajta/s, ale może zdąże chwile zagrać zanim pójdę spać.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 24 2011 12:08pm
Quote (toyo @ 24 Oct 2011 20:05)
Tak to jest jak się linkuje zdjęcia z innych aukcji ;) Potem ktoś podmienia foty na FTP i mamy to co widać wyżej.
Już nie raz pojawiały się aukcje z gej-porno i dymkiem "wyruchamy cię w dupę" itp. ;)

Ciągnę z torrentów BF3 od Reloaded. Troche ciężko się do niego dopchać i leci ok. 1.5 megabajta/s, ale może zdąże chwile zagrać zanim pójdę spać.


Mi z TG idzie po 200 tyle ludzi się rzuciło -_-
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 24 2011 12:11pm
Quote (toyo @ 24 Oct 2011 20:05)
Tak to jest jak się linkuje zdjęcia z innych aukcji ;) Potem ktoś podmienia foty na FTP i mamy to co widać wyżej.
Już nie raz pojawiały się aukcje z gej-porno i dymkiem "wyruchamy cię w dupę" itp. ;)

Ciągnę z torrentów BF3 od Reloaded. Troche ciężko się do niego dopchać i leci ok. 1.5 megabajta/s, ale może zdąże chwile zagrać zanim pójdę spać.


1.5MB/s to calkiem sporo jak wiecej jest pijawek
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Oct 24 2011 12:18pm
mi z Tg leci atm 1.2mb
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Oct 24 2011 12:19pm
zlodzieje :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 24 2011 12:22pm
nie wiem czy wiecie ale ta piracka wersja co jest dostepna to prawdopodobnie jest rosyjska co jakies 2 tygodnie temu wyciekla :P
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Oct 24 2011 12:31pm
Quote (Patryk1991 @ Oct 24 2011 06:22pm)
nie wiem czy wiecie ale ta piracka wersja co jest dostepna to prawdopodobnie jest rosyjska co jakies 2 tygodnie temu wyciekla :P


glupoty gadasz, wersja od Reloaded nawet z polskimi napisami..

mi z TG ciagnie 5.0mb/s mam juz 56% :)
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 24 2011 12:32pm
NIE OSRAJCIE SIĘ PIRACI :cry:
Member
Posts: 14,638
Joined: Aug 29 2006
Gold: 618.72
Oct 24 2011 12:37pm
Po co wam ta piracka wersja skoro zagracie jak ci co kupili gre czyli jutro bo tyle wam zajmie jej ściągnięcie :D
Po za tym gra za śmieszne pieniądze bo za 70zł można sobie podziobać.
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445211Next
Add Reply New Topic New Poll