d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1414243444586Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Oct 16 2011 02:22pm
ocb z over 1.5 , 2.5 ?

ja obstawiam tylko kto wygra, przegra, remis albo czasami remis+ czyjas wygrana :<
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 16 2011 02:39pm
Quote (arabb @ Oct 16 2011 10:22pm)
ocb z over 1.5 , 2.5 ?

ja obstawiam tylko kto wygra, przegra, remis albo czasami remis+ czyjas wygrana :<


w meczu wpadnie wiecej niż 1,5 , 2,5 bramki
Member
Posts: 6,441
Joined: Jul 25 2007
Gold: 266.57
Oct 17 2011 06:54am
Jest metoda, która daje nam prawie 70% szans na wygraną. Wystarczy odpowiedni kapitał i chęć do gry. :) Mam zamiar napisać poradnik jak grać żeby wygrywać, aby ułatwić grę początkującym, oraz tym bardziej zaawansowanym, którzy nie potrafią ograć buka. Metoda nie jest skomplikowana. Jak coś to pw ;)
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Oct 17 2011 07:21am
Quote (snopek @ Oct 17 2011 01:54pm)
Jest metoda, która daje nam prawie 70% szans na wygraną. Wystarczy odpowiedni kapitał i chęć do gry. :) Mam zamiar napisać poradnik jak grać żeby wygrywać, aby ułatwić grę początkującym, oraz tym bardziej zaawansowanym, którzy nie potrafią ograć buka. Metoda nie jest skomplikowana. Jak coś to pw ;)


Jeżeli ma to być poradnik to napisz go w tym temacie.
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Oct 17 2011 07:47am
Quote (dino99 @ 17 Oct 2011 15:21)
Jeżeli ma to być poradnik to napisz go w tym temacie.


Potwierdzam
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 18 2011 12:51pm
Quote (snopek @ Oct 17 2011 12:54pm)
Jest metoda, która daje nam prawie 70% szans na wygraną. Wystarczy odpowiedni kapitał i chęć do gry. :) Mam zamiar napisać poradnik jak grać żeby wygrywać, aby ułatwić grę początkującym, oraz tym bardziej zaawansowanym, którzy nie potrafią ograć buka. Metoda nie jest skomplikowana. Jak coś to pw ;)


remisy? ;)
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Oct 18 2011 12:54pm
Quote (Bumshakalaka @ Oct 18 2011 07:51pm)
remisy? ;)


ale chyba tylko w lidze włoskiej
Member
Posts: 6,441
Joined: Jul 25 2007
Gold: 266.57
Oct 18 2011 02:48pm
Quote (Bumshakalaka @ Oct 18 2011 06:51pm)
remisy? ;)


Również można. Szukamy drużyny, która w poprzednim sezonie miała sporo remisów i gramy ją cały czas progresją na X :D Nigdy w remisy się nie bawiłem.
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Oct 23 2011 11:29am
Up.
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Oct 23 2011 11:53am
no dobra, to kto postawil na MU? :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1414243444586Next
Add Reply New Topic New Poll