d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev14142434445672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 29 2011 03:02pm
konto zajete :( pozyczy ktos na noc?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 14 2012 05:27pm
jak sie gra barathumem?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 14 2012 05:43pm
Quote (l1pa @ Jan 15 2012 12:27am)
jak sie gra barathumem?


w sensie ?

Dobrą opcją jest S&Y na niego, movement speed daje mu bonus do ataku, ogolnie szarza ulti basz basz i po typie.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 14 2012 05:50pm
Quote (blejdowy @ Jan 15 2012 12:43am)
w sensie ?

Dobrą opcją jest S&Y na niego, movement speed daje mu bonus do ataku, ogolnie szarza ulti basz basz i po typie.


bo chyba update był ostatnio i zauwazyłem na fb ze chyba zostal dodany do doty 2 :D nie gram aktualnie bo brak kompa ..
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jan 14 2012 06:20pm
Quote (l1pa @ 15 Jan 2012 01:50)
bo chyba update był ostatnio i zauwazyłem na fb ze chyba zostal dodany do doty 2 :D nie gram aktualnie bo brak kompa ..


dodaja zwierzyniec, co by zwierzeta mialy czym grac.
Member
Posts: 2,143
Joined: Jan 9 2012
Gold: 3.15
Jan 14 2012 06:27pm
mam dote 2 od jakiegos czasu i stwierdzam iz to lol 2 i guwno,
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 07:14pm
Quote (plaga_2012 @ 15 Jan 2012 01:27)
mam dote 2 od jakiegos czasu i stwierdzam iz to lol 2 i guwno,


Twoje argumenty sa bardzo przekonujace. Tydzien temu dostalem konto i moge stwierdzic, ze gra sie przyjemnie, ale na ta chwile hon jest bardziej dopracowany i ma duzo lepsza mete.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jan 14 2012 07:38pm
Quote (Saygon @ Jan 15 2012 03:14am)
Twoje argumenty sa bardzo przekonujace. Tydzien temu dostalem konto i moge stwierdzic, ze gra sie przyjemnie, ale na ta chwile hon jest bardziej dopracowany i ma duzo lepsza mete.


stwierdzam iz hon to guwno przy docie2 i lolu :rolleyes:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 07:41pm
Quote (luksus @ 15 Jan 2012 02:38)
stwierdzam iz hon to guwno przy docie2 i lolu  :rolleyes:


Jestes bardzo slabym prowokatorem.
Ale musze pamietac, ze jestes graczem lola, wiec tym razem ci wybacze.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 14 2012 07:46pm
w dota 2 jest masa ludzi którzy nagrali się w lol i decydoują się zostać łoriorami, niestety tutaj jest tak że jak nie widać paska z maną to znaczy że ejst ukryty a nie że postać nie uzywa many : )

zdecydowanie większość gier jest zniszczonych przez ludzi którzy na siłe proboja doswiadczenie z lol przelac na gry kilka pięter wyższe jezeli chodzi o trudność.
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445672Next
Add Reply New Topic New Poll