Quote (zuoozuoo @ 17 Apr 2011 16:45)
hm, a jak sie wszystkie swoje czołgi zezłomuje i nie bedzie kasy na naprawe?
/e tak sie pytam, bo jeszcze nie jestem pewien czy dac tej grze szanse czy nie

To wtedy masz lipę. Trzeba grać umiejętnie. Dlatego na start 1-2 czołgi maks imho.
Potem jak się dorwie jakiegoś moneymaker'a np: kv, s-51, su85 (dla mnie głównie ruskie zarabiają). To wtedy może wyjdziesz na prostą.