d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev14142434445805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 08:27am
Quote (zuoozuoo @ 17 Apr 2011 16:24)
moge juz grac jednak jedza mnie na sniadanie wszyscy :(

i pytanie mam, jak czołg zniszczą to trzeba grzecznie czekac do rozpoczęcia następnej rundy i patrzec sie na wrak swojego czołgu?


Nie. Możesz grać kolejnym jeśli masz w garażu.
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 17 2011 08:31am
Quote (Phrarr @ Apr 17 2011 04:27pm)
Nie. Możesz grać kolejnym jeśli masz w garażu.


no ale jak to no :unsure:
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 17 2011 08:31am
Quote (Phrarr @ Apr 17 2011 02:14pm)
Nic nowego. Stary matchmaking był lepszy imho.
Zresztą jak gracie w plutonie to się nie dziwcie też, że tak przydziela :D


Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 08:31am
Quote (zuoozuoo @ 17 Apr 2011 16:31)
no ale jak to no :unsure:


Normalnie. Jeśli giniesz to twój team dalej walczysz. Ty sobie po prostu wychodzisz bierzesz kolejny czołg i grasz. Simple.

Quote (xxxRedxxx @ 17 Apr 2011 16:31)
http://bighugelabs.com/output/motivator501478e892b447534630347b89a0f22ccbae7e4a.jpg


Nom o tym mowa :D

This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 08:32am
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 17 2011 08:32am
Quote (xxxRedxxx @ 17 Apr 2011 15:31)
http://bighugelabs.com/output/motivator501478e892b447534630347b89a0f22ccbae7e4a.jpg


Haha, to was przydzieliło. Rozumiem, że drużyna przeciwna wyszła w popłochu? :D
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 17 2011 08:35am
Quote (Phrarr @ Apr 17 2011 04:31pm)
Normalnie. Jeśli giniesz to twój team dalej walczysz. Ty sobie po prostu wychodzisz bierzesz kolejny czołg i grasz. Simple.


no ale ja mialem na mysli ta sama bitwe i no, czy sie zbiera fragi tak jak w innych grach ;x
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 08:39am
Quote (zuoozuoo @ 17 Apr 2011 16:35)
no ale ja mialem na mysli ta sama bitwe i no, czy sie zbiera fragi tak jak w innych grach ;x


Tu nie ma respawna. Skończy się bitwa to Twój czołg ląduje w garażu.
Fragi się zbiera, ale nie liczą się fragi, a ilość zadanego dmg'a.
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 17 2011 08:45am
hm, a jak sie wszystkie swoje czołgi zezłomuje i nie bedzie kasy na naprawe?


/e tak sie pytam, bo jeszcze nie jestem pewien czy dac tej grze szanse czy nie :(

This post was edited by zuoozuoo on Apr 17 2011 08:46am
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 08:47am
Quote (zuoozuoo @ 17 Apr 2011 16:45)
hm, a jak sie wszystkie swoje czołgi zezłomuje i nie bedzie kasy na naprawe?


/e tak sie pytam, bo jeszcze nie jestem pewien czy dac tej grze szanse czy nie :(


To wtedy masz lipę. Trzeba grać umiejętnie. Dlatego na start 1-2 czołgi maks imho.
Potem jak się dorwie jakiegoś moneymaker'a np: kv, s-51, su85 (dla mnie głównie ruskie zarabiają). To wtedy może wyjdziesz na prostą.
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 17 2011 08:50am
Quote (Phrarr @ Apr 17 2011 04:47pm)
To wtedy masz lipę. Trzeba grać umiejętnie. Dlatego na start 1-2 czołgi maks imho.
Potem jak się dorwie jakiegoś moneymaker'a np: kv, s-51, su85 (dla mnie głównie ruskie zarabiają). To wtedy może wyjdziesz na prostą.


noe ale nie odpowiedziales na moje pytanie :(
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445805Next
Add Reply New Topic New Poll