☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> E-lans > Temat Oficjalny
Prev
1
41
42
43
44
45
83
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 26238
Replies: 821
Track Topic
Sumek
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold
:
2,315.04
#421
Nov 18 2011 08:41am
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 02:41pm)
na gieldzie to ci rodzice ubrania kupuja.
to że jesteś za tępy na matme to już nie moja wina
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#422
Nov 18 2011 08:42am
Quote (Sumek @ Nov 18 2011 03:37pm)
masz i płacz
http://imageshack.us/photo/my-images/192/jspa.jpg/
Tata się wypłacił.
vyyj
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#423
Nov 18 2011 08:43am
Quote (Sumek @ Nov 18 2011 03:41pm)
to że jesteś za tępy na matme to już nie moja wina
2 liceum, 17-18 lat, tak?
Sumek
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold
:
2,315.04
#424
Nov 18 2011 08:44am
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 02:43pm)
2 liceum, 17-18 lat, tak?
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/27369_100001035084062_6206_n.jpg
a wiesz od czego są ksiązki typu geometria fibonacciego?
vyyj
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#425
Nov 18 2011 08:44am
Quote (Sumek @ Nov 18 2011 03:44pm)
a wiesz od czego są ksiązki typu geometria fibonacciego?
Podejrzewam, ze od czytania.
Sumek
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold
:
2,315.04
#426
Nov 18 2011 08:45am
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 02:44pm)
Podejrzewam, ze od czytania.
no i zgadza się
vyyj
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#427
Nov 18 2011 08:49am
Quote (Sumek @ Nov 18 2011 03:45pm)
no i zgadza się
Spytaj sie taty czy mi nie zaleje paliwa, bo musze pojechac na silownie, a kontrolka sie wlaczyla.
Jak cos podam numer konta via pm.
Sumek
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold
:
2,315.04
#428
Nov 18 2011 08:50am
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 02:49pm)
Spytaj sie taty czy mi nie zaleje paliwa, bo musze pojechac na silownie, a kontrolka sie wlaczyla.
Jak cos podam numer konta via pm.
a bylo gaz sobie zrobic
WolfxX
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold
:
63.00
#429
Dec 8 2011 05:00pm
kupiłem sobie 10pak chusteczek zapachowych z biedronki za bodajże 4zł
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#430
Dec 8 2011 05:08pm
Quote (WolfxX @ Dec 8 2011 11:00pm)
kupiłem sobie 10pak chusteczek zapachowych z biedronki za bodajże 4zł
bogactwo nigdy tyle nie miałeś ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
41
42
43
44
45
83
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact