d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1414243444583Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Nov 18 2011 08:41am
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 02:41pm)
na gieldzie to ci rodzice ubrania kupuja.


to że jesteś za tępy na matme to już nie moja wina ;)
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 18 2011 08:42am
Quote (Sumek @ Nov 18 2011 03:37pm)


Tata się wypłacił.
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 08:43am
Quote (Sumek @ Nov 18 2011 03:41pm)
to że jesteś za tępy na matme to już nie moja wina ;)


2 liceum, 17-18 lat, tak?



Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Nov 18 2011 08:44am
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 02:43pm)
2 liceum, 17-18 lat, tak?

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/27369_100001035084062_6206_n.jpg


a wiesz od czego są ksiązki typu geometria fibonacciego?
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 08:44am
Quote (Sumek @ Nov 18 2011 03:44pm)
a wiesz od czego są ksiązki typu geometria fibonacciego?


Podejrzewam, ze od czytania.
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Nov 18 2011 08:45am
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 02:44pm)
Podejrzewam, ze od czytania.


no i zgadza się
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 08:49am
Quote (Sumek @ Nov 18 2011 03:45pm)
no i zgadza się


Spytaj sie taty czy mi nie zaleje paliwa, bo musze pojechac na silownie, a kontrolka sie wlaczyla.
Jak cos podam numer konta via pm.
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
Nov 18 2011 08:50am
Quote (vyyj @ Nov 18 2011 02:49pm)
Spytaj sie taty czy mi nie zaleje paliwa, bo musze pojechac na silownie, a kontrolka sie wlaczyla.
Jak cos podam numer konta via pm.


a bylo gaz sobie zrobic
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Dec 8 2011 05:00pm
kupiłem sobie 10pak chusteczek zapachowych z biedronki za bodajże 4zł :mellow:
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 8 2011 05:08pm
Quote (WolfxX @ Dec 8 2011 11:00pm)
kupiłem sobie 10pak chusteczek zapachowych z biedronki za bodajże 4zł :mellow:


bogactwo nigdy tyle nie miałeś ? :rofl:
Go Back To Polska Topic List
Prev1414243444583Next
Add Reply New Topic New Poll