d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev14142434445875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 6 2011 10:41am
Quote (Dami @ Jul 6 2011 04:01pm)


napisz do ilu szukasz ceny
i czy nowe uzywka ?
ok ?


Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 6 2011 10:41am
Quote (HillOvCypress @ Jul 6 2011 04:40pm)
czy dobrze rozumiem, ze chcesz wsadzic 4 karty graficzne obok siebie?
jak cos to sry za moje rozumowanie, jestem totalnym laikiem


tak w jednym kompie?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 6 2011 10:43am
Quote (HillOvCypress @ Jul 6 2011 05:41pm)
tak w jednym kompie?


oczywiscie :D
tylkoe ze te karty chodza 24h na dobe i 100% non stop :D
no wez taki domowy wiatrak chłodzacy :D
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jul 6 2011 10:50am
Quote (l1pa @ Jul 6 2011 06:43pm)
oczywiscie :D
tylkoe ze te karty chodza 24h na dobe i 100% non stop :D
no wez taki domowy wiatrak chłodzacy :D


ile masz na tydzien?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 6 2011 10:51am
Quote (Tomeczek @ Jul 6 2011 05:50pm)
ile masz na tydzien?


to on ma ;D
ja nie licze ;D znudziło mi sie ;
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jul 6 2011 10:53am
Quote (l1pa @ Jul 6 2011 06:51pm)
to on ma ;D
ja nie licze ;D znudziło mi sie ;


aaaa :)
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,545.00
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 6 2011 11:30am
Quote (Dami @ Jul 6 2011 06:26pm)


ale to sa NA MAxa CRAPy ;/ chłopie w senise TEN model
to jest gorzej niz zle ;
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Jul 6 2011 11:36am
Quote (VolveR @ 30 Jun 2011 13:10)
Macie pomysł jak najlepiej ułożyć 4 wentylatory 120mm przy 4 kartach graficznych (jedna przy drugiej)? Bez obudowy leży i grzeje się jak jasna cholera.
Aktualnie mam 2x na górze i 1x z tyłu (nie od strony wyjść wideo) wpuszczające powietrze między karty.

Wentylatory na kartach na jakieś 80% jeśli to trzydziestki, karty troche rozepchaj od siebie, żeby się za bardzo nie przytulały, a co do tych 120 mm to ciężko powiedzieć. Możesz właśnie zrobić jak najmocniejszy nadmuch z boku, bo pewnie masz takie karty, że ciepło wylatuje nie tylko od strony wtyczek, ale i do przodu ;)
Tak czy siak ciężko to będzie schłodzić. Lepiej pilnować temperatury w pokoju, bo taki komputer potrafi nieźle nagrzać całe pomieszczenie. U mnie komputer stał koło okna i starałem się wietrzyć pomieszczenie. Po całej dobie przy zamkniętych drzwiach i oknach temperatura będzie wyraźnie wyższa niż w innych pokojach.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Jul 6 2011 12:16pm
Czy da się jakoś zwiększyć prędkość przesyłania plików z dysku zewnętrznego przez USB na dysk twardy ( laptop ) i odwrotnie?

This post was edited by The_White_Stig on Jul 6 2011 12:16pm
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445875Next
Add Reply New Topic New Poll