Quote (imnoise @ 31 Mar 2011 12:08)
te nawigacje offline sa dla samobojcow. ostatnio na "niby" najlepszym sygicu z mapami sprzed roku wjechalbym kilka razy pod zakazy/jednokierunkowe. kupilem pakiet online w play i przynajmniej bez zawalu dojade gdzie trzeba.
Ja to wolę nawigację offline ze względu na kiepski zasięg na zadupiach. A to głównie tam przydaje się nawigacja. Przy Edge zanim załaduje mapę to mnie szlag trafi.
Szczerze powiedziawszy nie jeździłem jeszcze po mieście z nawigacją, ale jeśli są takie jaja z zakazami i jednokierunkowymi to może być nieciekawie heh. Przetestuję jeszcze na znanych trasach.