Quote (vVanted @ 18 Oct 2010 11:48)
Wnioskuje z twoich postow, ze bierzesz to gre do siebie az nazbyt powaznie.
Jak czyms sie zajmuje to chce byc w tym jak najlepszy i robic to jak najlepiej - czy to praca, czy to studia ( no, moze nie kazdy przedmiot ~ ), czy to hobby,czy to sport czy to "durna gra w przegladarce internetowej".
Dobra rada - nie rob nic po lebkach, nawet jezeli to malo wazne sprawy w szerszym kontekscie, bo potem ci juz tak zostanie i powazne rzeczy tez bedziesz zlewal.
W zwiazku z tym skladam na twoje rece oficjalne pismo, o tresci "leave plz".