Quote (Milkesso @ 4 Sep 2010 19:51)
ja bylem przygotowany ze nie zdam za pierwszym razem i wzialem kase na drugi exam
ja tez bylem przygotowany na to ze nie zdam a i tak poszlo dobrze bo wiekszosc zadan juz zaliczone mialem ( ulalem na wlasne zyczenie wymuszajac pierwszenstwo kierowcy znajdujacemu sie z 800m odemnie ^^ )
najbardziej mnie irytowalo, ze egzaminator przy zmianie kierunku jazdy na skrzyzowaniach podnosil sie na tym uchwycie nad drzwiami i wychylal w moja strone tak zeby zobaczyc czy na linie ciagla nie najechalem czasem
