d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev14142434445125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Sep 4 2010 05:35am
Quote (Ziper]nK[ @ Sep 4 2010 12:37pm)
Spoko z tymi pieszymi. Ja wczoraj miałem pierwszą jazdę od odebrania prawka i prawie pieszego potrąciłem ;'+)


Cool. Pro-driver.
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 4 2010 11:23am
Quote (Milkesso @ 4 Sep 2010 12:35)
wiem wiem, mam nadzieję że teraz zdam albo ewentualnie za 3-cim razem :P


no ja musze sie na drugi egzamin zapisac a tak mi sie chce ze ohoho...
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Sep 4 2010 11:51am
Quote (Promote @ Sep 4 2010 07:23pm)
no ja musze sie na drugi egzamin zapisac a tak mi sie chce ze ohoho...


ja bylem przygotowany ze nie zdam za pierwszym razem i wzialem kase na drugi exam
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 4 2010 12:03pm
Quote (Milkesso @ 4 Sep 2010 19:51)
ja bylem przygotowany ze nie zdam za pierwszym razem i wzialem kase na drugi exam


ja tez bylem przygotowany na to ze nie zdam a i tak poszlo dobrze bo wiekszosc zadan juz zaliczone mialem ( ulalem na wlasne zyczenie wymuszajac pierwszenstwo kierowcy znajdujacemu sie z 800m odemnie ^^ )
najbardziej mnie irytowalo, ze egzaminator przy zmianie kierunku jazdy na skrzyzowaniach podnosil sie na tym uchwycie nad drzwiami i wychylal w moja strone tak zeby zobaczyc czy na linie ciagla nie najechalem czasem :D
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 4 2010 01:29pm
A potem kupicie sobie samochody i zaczniecie sie wkurzac na polskie drogi i korki ^_^
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 4 2010 01:33pm
Quote (zBOAz @ 4 Sep 2010 21:29)
A potem kupicie sobie samochody i zaczniecie sie wkurzac na polskie drogi i korki ^_^


tak, bo wiekszosc kierowcow wg. mojego instruktora zapomina o tym ze skrzyzowanie odwoluje wiekszosc znakow :)

np. ma ograniczenie do 30 i jedzie to 30 mimo ze skrzyzowanie minal 500m wczesniej :P
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 4 2010 01:35pm
Quote (Promote @ 4 Sep 2010 21:33)
tak, bo wiekszosc kierowcow wg. mojego instruktora zapomina o tym ze skrzyzowanie odwoluje wiekszosc znakow :)

np. ma ograniczenie do 30 i jedzie to 30 mimo ze skrzyzowanie minal 500m wczesniej :P


nie znam nikogo kto by jezdzil zgodnie z ograniczeniami ^^
Member
Posts: 5,209
Joined: Jul 8 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Sep 4 2010 01:36pm
Quote (kabzel @ Sep 4 2010 09:35pm)
nie znam nikogo kto by jezdzil zgodnie z ograniczeniami ^^


Czasami sie zdarzy tzw. 'niedzielny' kierowca.
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 4 2010 01:38pm
Quote (kabzel @ 4 Sep 2010 21:35)
nie znam nikogo kto by jezdzil zgodnie z ograniczeniami ^^


rowniez nie znam ale to jest jedna z przyczyn powstawania korkow :)
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Sep 5 2010 06:27am
We wtorek zaczynam, bac sie? :D
B oczywiscie.
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445125Next
Add Reply New Topic New Poll