d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev141424344451019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 04:27am
Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 10:25am)
zobaczymy jak zatankujesz gdzieś na wsi, będzie pUacz, zgrzytanie zębów, i szukanie wsparcia finansowego u mamy :cry:


jestem niezależny finansowo ;) fakt faktem trzeba lać dobre paliwko :D a nwet gdybym miał inne to i tak nie karmił bym furki jakimś lewym szitem :D
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 19 2011 04:27am
Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 11:23am)
nigdy pompowtrysków!!! ;] Zwykły 1,9 Tdi tylko i wyłącznie!


no na pompie rotacyjnej wypadały one najlepiej, miały mniejszy NM ale są chyba wieczne

Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 11:17am)



Nie zgodze się, to absurd oczywko : DDDDD
jak możesz twierdzić, że praktycznie każdy samochód z 1,9 TDI był bity : DDDDDDDDDDDDDD
ja mam A4 Avant 99' 1,9 TDI 110 km klimatronik, etc z przebiegiem 152K I zasmucę Cię nie był niestety cofany ani bity cuz z książką serwisową + sprawdzone po numerze VIN


w 1,9 tdi nie uwierze, wybacz ;)
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Jan 19 2011 04:29am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jan 19 2011 11:23am)
No wlasnie o to chodzi ze jak bede mial busiora to moge jeszcze jakis pierdolkow zapakowac, a w lawete gdzie ja to spakuje ? Zreszta tak za bardzo to nie mam czym ciagnac tej lawety. Focus 1.8 TDDi albo Volvo V40 1,8 benz, oba bez haka.
Zreszta taki busior zawsze sie przyda.


A po znajomych pytałeś? Może ktoś kogoś ma kto robi w jakimś UPS'ie czy coś i ma jakiegoś Sprintera i za flaszkę i paliwo by z Tobą pojechał.
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 04:31am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jan 19 2011 10:23am)
No wlasnie o to chodzi ze jak bede mial busiora to moge jeszcze jakis pierdolkow zapakowac, a w lawete gdzie ja to spakuje ? Zreszta tak za bardzo to nie mam czym ciagnac tej lawety. Focus 1.8 TDDi albo Volvo V40 1,8 benz, oba bez haka.
Zreszta taki busior zawsze sie przyda.


a skąd jesteś? Mam transita; gdzie jedziesz po te motory?
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 19 2011 04:32am
Quote (AlCapoone @ 19 Jan 2011 11:27)
no na pompie rotacyjnej wypadały one najlepiej, miały mniejszy NM ale są chyba wieczne



w 1,9 tdi nie uwierze, wybacz ;)


dałem 19k ;]
przebieg autentyczny sprawdzany po nr vin + książka serwisowa ; )
zrobić zdjęcie i Ci pokazać? : )
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 19 2011 04:34am
Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 11:32am)
dałem 19k ;]
przebieg autentyczny sprawdzany po nr vin + książka serwisowa ; )
zrobić zdjęcie i Ci pokazać? : )


nie chce żadnych zdjęć, bo na nich nawet stara dupa ładnie wygląda
każdy ma inne zdanie na temat samochodów
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 19 2011 04:34am
Quote (radi3k @ 19 Jan 2011 10:29)
A po znajomych pytałeś? Może ktoś kogoś ma kto robi w jakimś UPS'ie czy coś i ma jakiegoś Sprintera i za flaszkę i paliwo by z Tobą pojechał.


Myslalem o tym i cos by sie znalazlo, ale to nie ma byc jednorazowa akcja wiec tak czy siak cos bede musial kupic. Na razie chce sie rozejrzec jakie mam opcje i przekalkulowac ile kursow zeby taki samochod sie zwrocil.

Quote (CrazyHunter @ 19 Jan 2011 10:31)
a skąd jesteś? Mam transita; gdzie jedziesz po te motory?


Transit za maly, 4 motory musza wejsc i nie maja lezec jeden na drugim tylko ladnie przypiete.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 19 2011 04:37am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jan 19 2011 11:34am)
Myslalem o tym i cos by sie znalazlo, ale to nie ma byc jednorazowa akcja wiec tak czy siak cos bede musial kupic. Na razie chce sie rozejrzec jakie mam opcje i przekalkulowac ile kursow zeby taki samochod sie zwrocil.



Transit za maly, 4 motory musza wejsc i nie maja lezec jeden na drugim tylko ladnie przypiete.


o jakich motorach mówisz?? cross/enduro ??
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 19 2011 04:40am
Quote (AlCapoone @ 19 Jan 2011 10:37)
o jakich motorach mówisz?? cross/enduro ??


enduro, sport, moze jakies turystyczne. Ogolnie troche ciezszy sprzet niz 600ccm
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 19 2011 04:41am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jan 19 2011 11:40am)
enduro, sport, moze jakies turystyczne. Ogolnie troche ciezszy sprzet niz 600ccm


no to jest już Hard. Chciałem kupić Honde CRF 250r żeby polatać po lasach, ale chyba ważniejsze są inne sprawy i narazie nie spełnie swoich marzeń
Go Back To Polska Topic List
Prev141424344451019Next
Add Reply New Topic New Poll