Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 11:23am)
nigdy pompowtrysków!!! ;] Zwykły 1,9 Tdi tylko i wyłącznie!
no na pompie rotacyjnej wypadały one najlepiej, miały mniejszy NM ale są chyba wieczne
Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 11:17am)
Nie zgodze się, to absurd oczywko : DDDDD
jak możesz twierdzić, że praktycznie każdy samochód z 1,9 TDI był bity : DDDDDDDDDDDDDD
ja mam A4 Avant 99' 1,9 TDI 110 km klimatronik, etc z przebiegiem 152K I zasmucę Cię nie był niestety cofany ani bity cuz z książką serwisową + sprawdzone po numerze VIN
w 1,9 tdi nie uwierze, wybacz
