d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev14142434445268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 14 2010 12:22pm
Quote (vqp @ 14 Oct 2010 09:29)
ile dales za nia? tez mam zamiar taka zakupic


55
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 15 2010 04:34pm
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Oct 16 2010 05:00am
Mam taki mały problem z mącznikiem...


Te dorosłe zjadają mi poczwarki... larw coraz mniej... co zrobić ??...
Dać te doroślejsze na raz, żeby gekon je zjadł ?
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Oct 16 2010 08:14am
Quote (mic9292 @ Oct 16 2010 01:00pm)
Mam taki mały problem z mącznikiem...


Te dorosłe zjadają mi poczwarki... larw coraz mniej... co zrobić ??...
Dać te doroślejsze na raz, żeby gekon je zjadł ?


odkladaj sobie poczwarki do innego pojemniczka, ja tak robie. larwy osobno i poczwarki osobno
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 16 2010 08:37am
Quote (mic9292 @ Oct 16 2010 12:00pm)
Mam taki mały problem z mącznikiem...


Te dorosłe zjadają mi poczwarki... larw coraz mniej... co zrobić ??...
Dać te doroślejsze na raz, żeby gekon je zjadł ?


za mało białka im chyba dajesz i je jedzą :o
u mnie takie coś się bardzo rzadko zdarza
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold: 190.00
Oct 16 2010 01:37pm
Quote (HillOvCypress @ Oct 16 2010 12:34am)


ładny ;D
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Oct 16 2010 03:13pm
Quote (vqp @ Oct 16 2010 02:14pm)
odkladaj sobie poczwarki do innego pojemniczka, ja tak robie. larwy osobno i poczwarki osobno


Skombinowałem sobie dość spore 3 pojemniki ( takie po lodach, co w lodziarniach mają ).

W pierwszym będą larwy
W drugim będą poczwarki
W trzecim są żuki

pisze, że będą, ponieważ 95% larw i poczwarek zostało zjedzone.

Quote (Yugi @ Oct 16 2010 02:37pm)
za mało białka im chyba dajesz i je jedzą :o
u mnie takie coś się bardzo rzadko zdarza


Dostają tak:

Otręby pszenne
Marchew ( zmieniam przeważnie codziennie ale jeśli zapomnę to co 2 dni )
Jabłko ( tak samo zmieniam przeważnie codziennie )

Dzisiaj dodałem im kawałek kabanosa ( to samo świerszczom ale to usunę, bo nie chce stosować chemii ).

Zakupie jutro karmę dla kotów ( ma dużo właściwości odżywczych dla mącznika i kupię nowy wylęg larw.. ( tym razem je oddziele. )
Co stosujesz jeszcze jako białko ? ( co do dawania im surowego mięsa albo boczku... raczej jestem niechętny ... )
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 16 2010 03:25pm
płatki dla rybek
Member
Posts: 8,859
Joined: Sep 20 2006
Gold: 1,992.34
Oct 18 2010 11:44am




Mój Smithi :)
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 18 2010 11:45am
Quote (Sukcez @ Oct 18 2010 06:44pm)
http://i51.tinypic.com/s4teyx.jpg

http://i53.tinypic.com/dvhdok.jpg

Mój Smithi :)


ja mam samiczkę, kokonujemy? :o

e: właśnie chromka i rosea red wyliniały :wub:

This post was edited by Yugi on Oct 18 2010 11:45am
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445268Next
Add Reply New Topic New Poll