Quote (vqp @ Oct 16 2010 02:14pm)
odkladaj sobie poczwarki do innego pojemniczka, ja tak robie. larwy osobno i poczwarki osobno
Skombinowałem sobie dość spore 3 pojemniki ( takie po lodach, co w lodziarniach mają ).
W pierwszym będą larwy
W drugim będą poczwarki
W trzecim są żuki
pisze, że będą, ponieważ 95% larw i poczwarek zostało zjedzone.
Quote (Yugi @ Oct 16 2010 02:37pm)
za mało białka im chyba dajesz i je jedzą

u mnie takie coś się bardzo rzadko zdarza
Dostają tak:
Otręby pszenne
Marchew ( zmieniam przeważnie codziennie ale jeśli zapomnę to co 2 dni )
Jabłko ( tak samo zmieniam przeważnie codziennie )
Dzisiaj dodałem im kawałek kabanosa ( to samo świerszczom ale to usunę, bo nie chce stosować chemii ).
Zakupie jutro karmę dla kotów ( ma dużo właściwości odżywczych dla mącznika i kupię nowy wylęg larw.. ( tym razem je oddziele. )
Co stosujesz jeszcze jako białko ? ( co do dawania im surowego mięsa albo boczku... raczej jestem niechętny ... )