☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev
1
41
42
43
44
45
495
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 83431
Replies: 4947
Track Topic
owned11
Member
Posts: 16,969
Joined: Mar 6 2009
Gold
:
34.00
#421
Jul 30 2010 01:28pm
Quote (zYwi3c @ Jul 30 2010 08:28pm)
nom :< koles robil tylko reaperow lol
lol^^
fro5tbite
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold
:
1.31
#422
Jul 30 2010 01:31pm
pogra ktos 1v1?
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#423
Jul 30 2010 01:42pm
Quote (fro5tbite @ Jul 30 2010 07:31pm)
pogra ktos 1v1?
na razie jesten za slaby w sc2
potrzebuje tygodnia ;]
no moze kilkudni
This post was edited by kefir on Jul 30 2010 01:43pm
Fajczak
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
0.02
Warn: 20%
#424
Jul 30 2010 01:43pm
Muszę sobie kompa lepszego ogarnąc, wtedy będe dopiero grał porządnie ;D
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#425
Jul 30 2010 04:12pm
No bomba, pierwsza gra ,która miała stwierdzić do jakiej ligi przynależe - już wbijam do kolesia bazy - i puff "zostałeś odłączony od gry" - "opuściłeś grę" . Cry cuz dc
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#426
Jul 30 2010 04:53pm
Quote (Niko90 @ 30 Jul 2010 15:27)
na jakich poziomach gracie kampanie? ja gram na trudnym i mam troche problemy ;d
ja nigdy nie gralem w sc1, tylko wc3 troche i chcialem wziasc easy, ale zaszalalem i lece z normalem
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#427
Jul 30 2010 05:33pm
k kampania skonczona. przyznam ze koncowka malo mnie usatysfakcjonowala (fabularnie)
e: wie ktos czy da sie obejrzec newsy po skonczeniu kampanii? bo jest za to portret a ja widze opuscilem kilka z nich ;/
This post was edited by cOr on Jul 30 2010 05:42pm
Koptyjski_Czarownik
Member
Posts: 2,114
Joined: Jul 29 2009
Gold
:
2.00
#428
Jul 30 2010 05:54pm
na normalu ta gra jest zbyt ez ; dd 16 misji w chyba 8h~~
btw ile mieliscie fragow w ostatniej misji tossów ; DD? 2500~~ here
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#429
Jul 30 2010 06:09pm
Quote (myr00n @ Jul 30 2010 10:12pm)
No bomba, pierwsza gra ,która miała stwierdzić do jakiej ligi przynależe - już wbijam do kolesia bazy - i puff "zostałeś odłączony od gry" - "opuściłeś grę" . Cry cuz dc
brutal here ^^
Zagralem w koncu te 5 gier i dali mnie do platynowej. Prawdopodobnie za wysoko bo w bete nie gralem ;] Moze nie spadne.
Podajcie swoje id.
Kefir/ id 422
This post was edited by kefir on Jul 30 2010 06:29pm
kot_w_butach
Banned
Posts: 3,231
Joined: May 28 2009
Gold
:
0.13
Warn: 70%
#430
Jul 30 2010 07:36pm
Strassburger/605 dodawajcie mnie, moge pograc jakies 2v2 czy cos
gram troche w sotisa (ta pre alfa moba (no jak dota) mapa) jest 8 bohaterow bodajze ; d
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
41
42
43
44
45
495
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact