Quote (Big_Show @ 31 Aug 2010 13:04)
ostatni dzień okienka transferowego, przydałby się jakiś spektakularny transfer :<
Watpie, ze cos bedzie :< moze cos w polskiej lidze ...
Ogolnie mam nadzieje, ze jeszcze dzisiaj Benfika dogada sie z Barca w sprawie Hleba, czytalem, ze sa prowadzone rozmowy, a i tak kisi miejsce w Barcelonie, zgarnia kase i cale zyce na wypozyczeniu