d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev141424344455001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,600.00
Aug 31 2010 03:44am
Quote (Pozer @ 31 Aug 2010 11:42)
bo w Hiszpanii dziurawe boiska / brutalni obroncy / niesprzyjajaca boskiemu Crisowi atmosfera :d
jak gral w United to praktycznie nigdy nie byl kontuzjowany


liga angielska mniej brutalna od hiszpanskiej powiadasz? :)
Member
Posts: 4,620
Joined: Aug 16 2009
Gold: 540.12
Aug 31 2010 03:47am
Quote (Dami @ Aug 31 2010 11:44am)
liga angielska mniej brutalna od hiszpanskiej powiadasz? :)


this xD angielska przeciez slynie z ostrej gry ... hiszpanska raczej nie ;p wiec to zle wytlumaczenie kontuzji crisa ;p
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 31 2010 03:57am
Quote (ReYYy @ 31 Aug 2010 11:47)
this xD angielska przeciez slynie z ostrej gry ... hiszpanska raczej nie ;p wiec to zle wytlumaczenie kontuzji crisa ;p


Wydaje mi sie, ze Pozer zartowal :<
widze nie wszyscy zalapali :(
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 31 2010 04:59am
Quote (zYwi3c @ 31 Aug 2010 10:57)
Wydaje mi sie, ze Pozer zartowal :<
widze nie wszyscy zalapali :(


Pozer z boskiego Chrisa nigdy nie zartuje.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Aug 31 2010 05:01am
Quote (RoGh @ 31 Aug 2010 12:59)
Pozer z boskiego Chrisa nigdy nie zartuje.


a boski roni pokazal wielka klase na mś, trzeba mu to przyznac, to pewnie przez jakies kontuzje ze afryka i te sprawy
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2010 05:02am
Quote (zYwi3c @ Aug 31 2010 10:57am)
Wydaje mi sie, ze Pozer zartowal :<
widze nie wszyscy zalapali :(
oczywko, nawet emotka byla b)

Quote (RoGh @ Aug 31 2010 11:59am)
Pozer z boskiego Chrisa nigdy nie zartuje.
prawda jest taka, ze boski Cris nie bedzie juz nigdy tak dobry jaki byl w United :(
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold: 43.47
Warn: 40%
Aug 31 2010 05:04am
ostatni dzień okienka transferowego, przydałby się jakiś spektakularny transfer :<
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 31 2010 05:05am
Quote (Big_Show @ Aug 31 2010 01:04pm)
ostatni dzień okienka transferowego, przydałby się jakiś spektakularny transfer :<


owszę grzegorz rasiak do realu madryt
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Aug 31 2010 05:07am
Quote (El_Mariaci @ 31 Aug 2010 13:05)
owszę grzegorz rasiak do realu madryt


na wymiane z zawijasem
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 31 2010 05:10am
Quote (Big_Show @ 31 Aug 2010 13:04)
ostatni dzień okienka transferowego, przydałby się jakiś spektakularny transfer :<


Watpie, ze cos bedzie :< moze cos w polskiej lidze ...

Ogolnie mam nadzieje, ze jeszcze dzisiaj Benfika dogada sie z Barca w sprawie Hleba, czytalem, ze sa prowadzone rozmowy, a i tak kisi miejsce w Barcelonie, zgarnia kase i cale zyce na wypozyczeniu :o
Go Back To Polska Topic List
Prev141424344455001Next
Closed New Topic New Poll