d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev14142434445476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 1 2010 06:31am
ile macie mety na godzine ?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 06:33am
Quote (Zix_X @ Jul 1 2010 02:31pm)
ile macie mety na godzine ?


Production: 429
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 06:35am
Quote (lszcz @ Jul 1 2010 12:20pm)
ale wlasnie jaka postawic? deu zeby szybciel lecialo? bo do techa tez troche bedzie potrzebne jeszcze :x


imo deuter.

w poradnikach jest napisane zeby dojebac do 5-6 lvl ^_^

e; a ten bodziu niech ogarnie dupe :(

This post was edited by sonGokuSsj4 on Jul 1 2010 06:37am
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 06:44am
(+534) mety

hmmm, teraz chyba deu walne na 4 lvl
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 06:46am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 02:44pm)
(+534) mety

hmmm, teraz chyba deu walne na 4 lvl


Potem do robotow i badan sie przyda. Dlatego ja cisne dex.
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 06:48am
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 13:46)
Potem do robotow i badan sie przyda. Dlatego ja cisne dex.


nom deu potrzebny ;-) do spalinowi chyba sporo idzie.
pamiętam jak na uni1 sojuszowy ekonom dał 16 lvl spaliny to nie miał życia że nam deu marnuje :D:D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 07:04am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 02:48pm)
nom deu potrzebny ;-) do spalinowi chyba sporo idzie.
pamiętam jak na uni1 sojuszowy ekonom dał 16 lvl spaliny to nie miał życia że nam deu marnuje :D:D


Na spalinowy sporo idzie.
Na u21 mam spalinowy na 15... ;)
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 07:06am
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 15:04)
Na spalinowy sporo idzie.
Na u21 mam spalinowy na 15... ;)



Podstawowe badania

*
Technologia energetyczna 9

*
Technologia laserowa 12

*
Technologia jonowa 8

*
Technologia nadprzestrzenna 5

*
Technologia plazmowa 7


Badania napędów

*
Napęd spalinowy 10

*
Napęd impulsowy 7

*
Napęd nadprzestrzenny 6

Zaawansowane badania

*
Technologia szpiegowska 9

*
Technologia komputerowa 10

*
Astrofizyka 3

*
Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych 0

*
Rozwój grawitonów 0


Badania bojowe

*
Technologia bojowa 10

*
Technologia ochronna 10

*
Opancerzenie 12



moje najlepsze techy byly takie :x konto niecale 200k pkt :x
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 07:07am
Ja na u21 mam 2kk pkt.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 1 2010 07:09am
Quote (lszcz @ Jul 1 2010 01:06pm)
Podstawowe badania

    *
      Technologia energetyczna 9
   
    *
      Technologia laserowa 12
 
    *
      Technologia jonowa 8
   
    *
      Technologia nadprzestrzenna 5
     
    *
      Technologia plazmowa 7
     

Badania napędów

    *
      Napęd spalinowy 10
 
    *
      Napęd impulsowy 7
     
    *
      Napęd nadprzestrzenny 6
   
Zaawansowane badania

    *
      Technologia szpiegowska 9
     
    *
      Technologia komputerowa 10
     
    *
      Astrofizyka 3
   
    *
      Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych 0
   
    *
      Rozwój grawitonów 0
   

Badania bojowe

    *
      Technologia bojowa 10
   
    *
      Technologia ochronna 10
   
    *
      Opancerzenie 12



moje najlepsze techy byly takie :x konto niecale 200k pkt :x


loł w chjjj:D
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445476Next
Add Reply New Topic New Poll