d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1414243444598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,342
Joined: Mar 20 2005
Gold: 3,000.05
Oct 26 2010 06:06am
Quote (cauchy @ Oct 26 2010 11:39am)
nikt nie zna salonu w warszawie? tylko nie gdzies na zadupiu plx.


co prawda nie w w-wie ale poniewaz dziare robisz na cale zycie to warto podjechac do milanowka,studio azazel chyba sie nazywa.
Member
Posts: 1,022
Joined: May 15 2008
Gold: 7.66
Warn: 30%
Oct 26 2010 06:08am
Quote (Pietrzus @ Oct 26 2010 12:02pm)
kiedys widziałem na demotach chyba taką dziare panienka miała jakby miala dziurę w skórze a w ciele jakby mechaniczne części połączone z mięśniami / tkankami :)

co o takim czymś myslicie ?

ja bym chcial zrobic w miejscu serca takie serducho w pajeczynach / troche mechanicznych trybikow


biomechanicze/surrealistyczne cuda? Duzo ludzi to lubi, ale ja wole klasyczne tatuaze...
Artur Szolc robi super biomechanike - www.szolcart.com
I Junior znazny ze swojej biomechaniki czarno-bialej i kolorowej na calym swiecie - http://juniorink.pl/gal2010/junior_bio/index.php?p=jr_bio_001.jpg&pg=1

fake e/ jeszcze jakies 10 miesiecy i bede mial klate zrobiona KURWA!!! Mam nadzieje ze zlapie jakis termin do tego czasu..jakis lipcowy/sierpniowy..
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Oct 26 2010 06:37am
Quote (BrtK @ Oct 26 2010 01:52pm)
http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=wolf+tattoo
Tu masz milion gotowych wzorow chujowych imo, ale w wiekszej ilosci na raz znales nie moge...


no wlasnie tu sa tylko rysunki, a mi chodzi o fotki gotowych juz



Member
Posts: 12,477
Joined: Nov 9 2008
Gold: 4.50
Oct 26 2010 06:47am
Code
Juniorink? Ale tam moze za rok zlapiesz termin. Nie wiem jak z Dereniowa, ale tez mozesz looknac..


Dereniowej nie polecam ( co prawda sam tam dwa robilem ) ale teraz jest tam w chuj drogo i wcale nie tak super jak kiedys

dobre jest pylsontattoo czy jakos tak , typ pracowal w yakuzie ale teraz otworzyl wlasnie swoje studio kolezanka ostatnio tam robila w kolorze , tatuaz wyszedl zajebisty i w miare nie bylo drogo ;)

This post was edited by HwVersace on Oct 26 2010 06:50am
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Oct 26 2010 06:54am
no znalazlem typa, na nowym swiecie robi.

a tak swoja droga, ile taki czarno-bialy tatuaz na ramieniu, rozmiarow okolo 15x20cm (szerokoscxdlugosc), niski poziom skomplikowania grafiki, kosztuje?
Member
Posts: 27,422
Joined: Oct 12 2006
Gold: 72.00
Oct 26 2010 06:56am
Quote (DONATE @ Jun 11 2010 07:49am)
dawaj odrazu plecy :P
a tu masz wzor :D :

http://media.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/255766/80432418.jpg


juz bym wolal wogole plecow nie miec niz jak mialbym takie cos na nich miec
Member
Posts: 12,477
Joined: Nov 9 2008
Gold: 4.50
Oct 26 2010 07:08am
Quote (cauchy @ 26 Oct 2010 13:54)
no znalazlem typa, na nowym swiecie robi.

a tak swoja droga, ile taki czarno-bialy tatuaz na ramieniu, rozmiarow okolo 15x20cm (szerokoscxdlugosc), niski poziom skomplikowania grafiki, kosztuje?


no to ten wlasnie na nowym swiecie hmm ale ile cos takiego bedzie kosztowalo... trzeba sie przejsc i zapytac mniej wiecej bo kazdy ma w sumie inne ceny i ciezko nawet tak orientacyjnie kolerzance robil na lopatce taki nawet sporawy w kolorze to zaplacila 600 zl ale czarno-bialy nieskomplikowany mozliwe ze bedzie taniej raczej
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 1 2010 08:13am
Co myślicie o tym tatuazu ? Chce sobie wlasnie taki zrobic w tym miejsu, ew. inna czcionka. (chodzi o rękę)



This post was edited by dawid9400 on Nov 1 2010 08:13am
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 1 2010 08:32am
w czwartek ide, to pokaze jak wyszlo.
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,355.74
Nov 4 2010 12:11pm
Quote (cauchy @ Nov 1 2010 02:32pm)
w czwartek ide, to pokaze jak wyszlo.


i co zrobiles?
Go Back To Polska Topic List
Prev1414243444598Next
Add Reply New Topic New Poll