Quote (RooFtii @ 24 Jun 2010 11:42)
slyszalem ze mozna tam fajne rzeczy kupic ale niestety najblizszy jest w zabrzu :S wiec daleko ..
w tk maxxie w Poznaniu ostatnio kupiłem pasek Bena Shermana z klamrą z flagą Wielkiej Brytanii za 50pln i pogoniłem za 100pln bo na colu 110 chyba chodzi, 3 koszule Bena XXL kupiłem za grosze i poszły na allegro za ponad 100 pln też. Więc to jakby nie patrzeć dobry sklep by nawet zarobić

jak się dobrze posgtarasz i masz farta to idzie znaleźć jeszcze polówki freda perrego/merca/henri lloyd.
raz tam nawet widziałem harringtonkę z cieniutkiej skóry freda perrego, ale kurwa kosztowała po przecenieniu 1500 zł