d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1414243444547Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jun 6 2010 11:39pm
Quote (SirDudas @ Jun 7 2010 12:05am)
http://img443.imageshack.us/img443/3205/nozownik.jpg

Krakowski nożownik here :angry:



a to obok to moj ziomek, btw. nie wiem jak mozna kolczyka miec <_<


aż brak mi słów aby opisać jak zle wyglądacie :D zero stylu ani gustu xp ale już ten twój kolega chyba troche lepiej w tej koszuli niż ty
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Jun 7 2010 01:30am
Quote (czester666 @ 7 Jun 2010 07:39)
aż brak mi słów aby  opisać jak zle wyglądacie :D    zero stylu ani gustu xp  ale już ten twój kolega chyba troche lepiej  w tej koszuli niż ty


wtedy chyba tylko do sklepu wyszedlem więc wiesz, z resztą bez urazy, ale mam wyjebane na to co sobie o mnie pomyslicie...
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jun 7 2010 01:37am
Quote (czester666 @ Jun 7 2010 05:39am)
aż brak mi słów aby  opisać jak zle wyglądacie :D    zero stylu ani gustu xp  ale już ten twój kolega chyba troche lepiej  w tej koszuli niż ty


tobie brak slow zeby opisac kogos?
zalosne -_-
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jun 7 2010 03:05am
Quote (czester666 @ 7 Jun 2010 07:39)
aż brak mi słów aby  opisać jak zle wyglądacie :D    zero stylu ani gustu xp  ale już ten twój kolega chyba troche lepiej  w tej koszuli niż ty


nigga plz :D
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Jun 7 2010 03:08am
Quote (czester666 @ 7 Jun 2010 07:39)
aż brak mi słów aby  opisać jak zle wyglądacie :D    zero stylu ani gustu xp  ale już ten twój kolega chyba troche lepiej  w tej koszuli niż ty


^^ kto się czubi ten się lubi

wpadłęś w oko czesterowi666
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Jun 7 2010 08:45am
czester.. nic sie nie zmieniles od roku :D


Quote (TeoMaster @ 7 Jun 2010 16:47)
i prawdopodobnie nie zmieni się aż wydorośleje z tego kurwa stylu (?)


styl stylem, chociaz mi taki nie bardzo odpowiada, to jednak na zdjeciach robionych rok temu wygladal niemalże identycznie

This post was edited by Siema_CoTam on Jun 7 2010 08:49am
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 7 2010 08:47am
Quote (Siema_CoTam @ Jun 7 2010 02:45pm)
czester.. nic sie nie zmieniles od roku :D


i prawdopodobnie nie zmieni się aż wydorośleje z tego kurwa stylu (?)

ej rodzice Cie lubią czesti ?
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jun 7 2010 09:41am
Quote (Siema_CoTam @ Jun 7 2010 04:45pm)
czester.. nic sie nie zmieniles od roku :D




styl stylem, chociaz mi taki nie bardzo odpowiada, to jednak na zdjeciach robionych rok temu wygladal niemalże identycznie


to chyba komplement ? :P

Quote
ej rodzice Cie lubią czesti ?


nom a czemu nie ;p

This post was edited by czester666 on Jun 7 2010 09:42am
Banned
Posts: 2,163
Joined: Jun 7 2010
Gold: 845.33
Warn: 10%
Jun 7 2010 01:53pm
dobre zdjęci
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Jun 12 2010 09:13am


Podbijam wieszakiem jakimś :<
Go Back To Polska Topic List
Prev1414243444547Next
Closed New Topic New Poll