czester.. nic sie nie zmieniles od roku

Quote (TeoMaster @ 7 Jun 2010 16:47)
i prawdopodobnie nie zmieni się aż wydorośleje z tego kurwa stylu (?)
styl stylem, chociaz mi taki nie bardzo odpowiada, to jednak na zdjeciach robionych rok temu wygladal niemalże identycznie
This post was edited by Siema_CoTam on Jun 7 2010 08:49am