Quote (cOr @ 10 Feb 2011 01:58)
czy jak kupie na allegro klucze do bf_bc2 i potem do bf:bc2:vietnam to bede mogl grac jakby w jedno i drugie naraz? czy mam wybierac albo w jedno albo drugie (w sensie czy odpalajac vietnama mam mozliwosc gry w podstawke
i czy maja obie te gry moge grac przez siec z tymi ktorzy maja sama podstawke?
wiem, troche glupie i zagmatwane ale jak ktos wie to poprosze o odpowiedz
vietnam to dodatek, wiec raczej nie da sie zeby komus udostepnic podstawke, a samemu na vietnamie pykac ;] i jesli masz podstawke to grasz z ludzmi z podstawki, jesli podstawke i vietnama to mozesz grac w obie.
miedzy vietnamem, a podstawka przechodzic tylko jednym kliknieciem w main menu i tyle. menu nawet pozostaje praktycznie takie samo, tylko serwery inne.