d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1414243444599Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 194
Joined: Apr 8 2010
Gold: 1.75
Jan 31 2011 03:34pm
i tak mw2 lepsze :D
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 31 2011 03:52pm
Quote (byffzor @ Jan 31 2011 10:34pm)
i tak mw2 lepsze :D


nie wiesz chłopie co gadasz :]
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 1 2011 03:38pm
mozna cos pograc potem, nick w sigu, mozecie dodawac.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Feb 3 2011 04:13pm
Quote (imnoise @ Feb 1 2011 10:38pm)
mozna cos pograc potem, nick w sigu, mozecie dodawac.


to chodz grac :D
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 9 2011 01:03pm
dzisiaj metoda nutera (wlazenie przez okno i wybijanie camperow) nabilem ze 70 fragow nozem. ;)
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Feb 9 2011 06:25pm
40 rank, fuck yea
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 9 2011 06:58pm
czy jak kupie na allegro klucze do bf_bc2 i potem do bf:bc2:vietnam to bede mogl grac jakby w jedno i drugie naraz? czy mam wybierac albo w jedno albo drugie (w sensie czy odpalajac vietnama mam mozliwosc gry w podstawke

i czy maja obie te gry moge grac przez siec z tymi ktorzy maja sama podstawke?

wiem, troche glupie i zagmatwane ale jak ktos wie to poprosze o odpowiedz
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 9 2011 07:10pm
Quote (cOr @ 10 Feb 2011 01:58)
czy jak kupie na allegro klucze do bf_bc2 i potem do bf:bc2:vietnam to bede mogl grac jakby w jedno i drugie naraz? czy mam wybierac albo w jedno albo drugie (w sensie czy odpalajac vietnama mam mozliwosc gry w podstawke

i czy maja obie te gry moge grac przez siec z tymi ktorzy maja sama podstawke?

wiem, troche glupie i zagmatwane ale jak ktos wie to poprosze o odpowiedz


vietnam to dodatek, wiec raczej nie da sie zeby komus udostepnic podstawke, a samemu na vietnamie pykac ;] i jesli masz podstawke to grasz z ludzmi z podstawki, jesli podstawke i vietnama to mozesz grac w obie.

miedzy vietnamem, a podstawka przechodzic tylko jednym kliknieciem w main menu i tyle. menu nawet pozostaje praktycznie takie samo, tylko serwery inne.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 9 2011 07:20pm
Quote (BeQuiet @ 10 Feb 2011 02:10)
vietnam to dodatek, wiec raczej nie da sie zeby komus udostepnic podstawke, a samemu na vietnamie pykac ;] i jesli masz podstawke to grasz z ludzmi z podstawki, jesli podstawke i vietnama to mozesz grac w obie.

miedzy vietnamem, a podstawka przechodzic tylko jednym kliknieciem w main menu i tyle. menu nawet pozostaje praktycznie takie samo, tylko serwery inne.


dzieki, jak skoncze sesje to mam zamiar sobie sprawic calosc, na allegro 80 zl za komplet wyjdzie ;]
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 9 2011 07:22pm
Quote (cOr @ 10 Feb 2011 02:20)
dzieki, jak skoncze sesje to mam zamiar sobie sprawic calosc, na allegro 80 zl za komplet wyjdzie ;]


na eastore co jakis czas na vietnam sa promocje - kolo 25 zł. np w swieta i nowy rok byl. podstawka nie wiem, ale pewnie tez mozna trafic na steamie / ea store. zestawy tez widzialem swego czasu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1414243444599Next
Add Reply New Topic New Poll