d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev1414243
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 12:34pm
mam wielki dylemat, moro czy mysz :o obaj równie zjebani...
Jednak tekst o cyckach przesądza, vote moro
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 12:35pm
Quote (YaYco @ Dec 28 2009 07:34pm)
specem od psychologii byl gioker aka freud.


szkoda, ze tej spierdoliny nie ma :(
Member
Posts: 6,814
Joined: May 24 2008
Gold: 277.50
Dec 28 2009 12:35pm
PHS DZIWKO!
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Dec 28 2009 12:35pm
Quote (YaYco @ Dec 28 2009 06:31pm)
powtorze sie, jej latarnia juz dawno zgasla.


tak lecz 09 = 09

na początku roku zabłysnęła

gdyby wybory były przed jej banem zapewne by wygrała
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Dec 28 2009 12:36pm
Murzyn oczywko.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Dec 28 2009 12:36pm
Swój głos oddałem na mysz15.
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
Dec 28 2009 12:37pm
Quote (xXxDarkWolfxXx @ 28 Dec 2009 19:35)
tak lecz 09 = 09

na początku roku zabłysnęła

gdyby wybory były przed jej banem zapewne by wygrała


podobnie jest z luckiem, wielu zapomniało o jego wybrykach
Go Back To Polska Topic List
Prev1414243
Closed New Topic New Poll