Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 10:21pm)
nie rozsmieszaj mnie :))
a tak w ogole to pokazaliscie jacy jestescie zajebisci 35 sekund skakanie wokol siebie i juz koniec :))
a co ty trenujesz?? balet??
Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 10:27pm)
bjj , czasem pojde na tren mma , ale glownie to skupiam sie na grapplingu teraz
to, albo mi sie zle kojarzy, albo tam sporo parteru masz??
no w kazdym razie jakas walka byla^ ^
This post was edited by MyszkaMiki on Dec 5 2009 03:30pm