d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev14142434445215Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,069
Joined: Apr 9 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 7 2010 11:40am
Quote (Texclan @ Jan 7 2010 07:39pm)
czym sie roznia 100's od zwyklych fajek ?
oprocz tego ze sa troszke wieksze ?


tylko tym :)
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jan 7 2010 11:41am
Quote (Texclan @ Jan 7 2010 05:39pm)
czym sie roznia 100's od zwyklych fajek ?
oprocz tego ze sa troszke wieksze ?


ten papieros niczym wiecej sie nie wyroznia.
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Jan 7 2010 11:42am
Quote (Texclan @ Jan 7 2010 06:39pm)
czym sie roznia 100's od zwyklych fajek ?
oprocz tego ze sa troszke wieksze ?


Właśnie tym, są o 20mm dłuższe.


Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 7 2010 11:47am
Quote (arczi19 @ 26 Dec 2009 16:21)
Czy sprzedawane w Polsce sa Lucky Strike? Jesli tak, to za jakie i za ile?


9,40
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Jan 7 2010 11:49am
palmy wiecej bedziemy zdrowsi :) a propos wlasnie idę zapalić .
Banned
Posts: 8,720
Joined: Sep 25 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 7 2010 11:50am
Quote (baroza @ 7 Jan 2010 18:42)
Właśnie tym, są o 20mm dłuższe.


przypadkiem nie ma tak ze w setkach jest troche wiekszy filter ?
Member
Posts: 2,734
Joined: Oct 4 2007
Gold: 6.50
Jan 7 2010 11:50am
Quote (arczi19 @ Dec 26 2009 04:21pm)
Czy sprzedawane w Polsce sa Lucky Strike? Jesli tak, to za jakie i za ile?


oczywiście ze tak. ja palę lucky strike czerwone :D
i płace za nie 9 zł, ale na paczce chyba jest 9.40zł

Quote (Texclan @ Jan 7 2010 06:50pm)
przypadkiem nie ma tak ze w setkach jest troche wiekszy filter ?


nie wydaje mnie się

This post was edited by lewynysa on Jan 7 2010 11:51am
Banned
Posts: 4,163
Joined: Aug 23 2005
Gold: 0.00
Jan 7 2010 11:52am
Dzieki :>
Banned
Posts: 1,070
Joined: Oct 25 2009
Gold: 5.80
Warn: 90%
Jan 7 2010 11:56am
Quote (Shapiro @ Oct 6 2009 08:26pm)
NIE PALIC KURWA!
Rzucilem. Jestem zajebisty.


ofc
Banned
Posts: 1,070
Joined: Oct 25 2009
Gold: 5.80
Warn: 90%
Jan 7 2010 11:58am
Quote (Matt1910Widzew @ Oct 6 2009 08:29pm)
ja też nie paliłem i jestem zajebisty ;d


ja też kurwa nie paliłem i nie będę!! jestem zajebisty!!
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445215Next
Add Reply New Topic New Poll