d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev14142434445491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 16 2009 04:11pm
Quote (GSE @ Thu, 16 Jul 2009, 21:55)
xD


To jest powazny temat na powazne wypowiedzi a nie na idiotyczne emoticony.

Quote (Gwynbleidd @ Thu, 16 Jul 2009, 23:36)
widze ladnie sobie jedziecie:)
jak ktos jest chetny na h/u for fun to pisac :P


Ja moge m8 zagrac. Jak cos to pisz na aima, ja Ciebie tez bede lapal.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 04:11pm
To ja moge zagrac jakies 25fg h/u jak ktos chce :)
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 16 2009 04:54pm
Quote (Shapiro @ Thu, 16 Jul 2009, 23:11)
To ja moge zagrac jakies 25fg h/u jak ktos chce :)


ja moge zagrac, wieczorne h/u
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2009 03:38am
Podczas bieżącej sesji Hold'em 1na1 miałeś karty rozdane 85 razy i widziałeś flop:
- 42 z 42 razy na dużej ciemnej (100%)
- 42 z 43 razy na małej ciemnej (97%)
- 0 z 0 razy na innych pozycjach (0%)
- w sumie 84 z 85 (98%)
Pule wygrane po pokazaniu kart - 26 z 49 (53%)
Pule wygrane bez pokazania kart - 14

statsy Dina99 ;D doszliśmy h/u do limitów takich że po wpłaceniu MC w puli 400 ;D 30 min grania chyba oO
ale wygrałem,cuz 6 razy chyba kolor miałem ;D
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 17 2009 05:27am
I jak wam chlopaki idzie ? Mi jak narazie wystarczajaco dobrze. :)
Jak ktos chce jakies h/u to pisac do mnie.

e/ jednak nie, kurwa, przejebalem 30fg h/u teraz bo zrobilem tak strasznie chujowy blad, ze to jest nieporozumienie.

This post was edited by Daniek92 on Jul 17 2009 05:44am
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2009 07:06am
Quote (Daniek92 @ Fri, Jul 17 2009, 01:27pm)
I jak wam chlopaki idzie ? Mi jak narazie wystarczajaco dobrze. :)
Jak ktos chce jakies h/u to pisac do mnie.

e/ jednak nie, kurwa, przejebalem 30fg h/u teraz bo zrobilem tak strasznie chujowy blad, ze to jest nieporozumienie.


Ja napiszę Daniek ale wieczorem,koło 20-21 h/u 25 fg :)
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 17 2009 07:11am
daniek mial fuxa, ze ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D -50 :Angry:
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2009 07:13am
ktos 5fg hu?
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 17 2009 07:14am
Quote (Pempek0207 @ Fri, 17 Jul 2009, 15:06)
Ja napiszę Daniek ale wieczorem,koło 20-21 h/u 25 fg :)


Jak jeszcze fg bede mial ;)

Quote (Accusation @ Fri, 17 Jul 2009, 15:11)
daniek mial fuxa, ze ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D -50 :Angry:


h3h3h3h3h3h3h3 :D

This post was edited by Daniek92 on Jul 17 2009 07:14am
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2009 07:22am
Quote (Mefju @ Fri, Jul 17 2009, 03:13pm)
ktos 5fg hu?


Na początku prowadziłem ale byłeś lepszy ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445491Next
Add Reply New Topic New Poll