Quote (GSE @ Thu, 16 Jul 2009, 21:55)
xD
To jest powazny temat na powazne wypowiedzi a nie na idiotyczne emoticony.
Quote (Gwynbleidd @ Thu, 16 Jul 2009, 23:36)
widze ladnie sobie jedziecie:)
jak ktos jest chetny na h/u for fun to pisac

Ja moge m8 zagrac. Jak cos to pisz na aima, ja Ciebie tez bede lapal.