d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev14142434445376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
May 15 2009 11:00am
magiczny post dzięki któremu temat wróci na pierwszą stronę.
Banned
Posts: 1,369
Joined: Mar 15 2009
Gold: 17.25
Warn: 70%
May 15 2009 11:04am
jebac wasza muzyke
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
May 15 2009 11:05am
Quote (ElectroGirl @ Fri, May 15 2009, 07:04pm)
jebac wasza muzyke


sam sie jeb, elektryczna dziwko :mad:
nie spamuj tu
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
May 15 2009 11:27am
Quote (ajronmen123 @ Fri, 15 May 2009, 18:05)
sam sie jeb, elektryczna dziwko :mad:
nie spamuj tu


this
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
May 15 2009 01:07pm


This post was edited by SleepNowInThe Fire on May 15 2009 01:07pm
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
May 15 2009 01:08pm


This post was edited by Viking SM on May 15 2009 01:08pm
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
May 15 2009 01:08pm
Quote (Viking SM @ Fri, May 15 2009, 09:08pm)
http://www.youtube.com/watch?v=MDM7VindZss


wow lekki fail img:D:D haha

e: teledysk piękny :)

This post was edited by ajronmen123 on May 15 2009 01:12pm
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
May 15 2009 01:12pm
Quote (ajronmen123 @ Fri, 15 May 2009, 20:08)
wow lekki fail img:D:D haha


ciesze sie ze poprawilem ci humor
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
May 15 2009 01:15pm
Quote (Viking SM @ Fri, May 15 2009, 09:12pm)
ciesze sie ze poprawilem ci humor


:) nie poprawiłeś :)
Member
Posts: 11,698
Joined: May 9 2007
Gold: 303.82
May 15 2009 01:23pm
Quote (ajronmen123 @ Fri, May 15 2009, 09:08pm)
wow lekki fail img:D:D haha

e: teledysk piękny :)


Dobra, rozumiemy, że słuchasz metalu, ok, jest fajnie.
Ale proszę Cię, nie spamuj tutaj, wyzywając jakichś idiotów, czyli po prostu karmiąc trolle nie zlikwidujesz spamu, wręcz przeciwnie, jeśli to będzie kolejny kretyn pokroju Tdi czy innych lucków to będzie Ci odpisywał i coraz bardziej spamował, więc oszczędź sobie.
Nie offtopujcie tutaj, proszę. Sądzę, że nikomu z nas nie zależy na tym, by temat był zawsze na pierwszej stronie, ja na przykład mam go w zakładkach, więc tego problemu nie mam i gdy wracam do domu to po prostu otwieram temat.
Dziękuję.

http://www.youtube.com/watch?v=_1B-si4knxI
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445376Next
Add Reply New Topic New Poll