Quote (ajronmen123 @ Fri, May 15 2009, 09:08pm)
wow lekki fail img:D:D haha
e: teledysk piękny

Dobra, rozumiemy, że słuchasz metalu, ok, jest fajnie.
Ale proszę Cię, nie spamuj tutaj, wyzywając jakichś idiotów, czyli po prostu karmiąc trolle nie zlikwidujesz spamu, wręcz przeciwnie, jeśli to będzie kolejny kretyn pokroju Tdi czy innych lucków to będzie Ci odpisywał i coraz bardziej spamował, więc oszczędź sobie.
Nie offtopujcie tutaj, proszę. Sądzę, że nikomu z nas nie zależy na tym, by temat był zawsze na pierwszej stronie, ja na przykład mam go w zakładkach, więc tego problemu nie mam i gdy wracam do domu to po prostu otwieram temat.
Dziękuję.
http://www.youtube.com/watch?v=_1B-si4knxI