d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev14142434445218Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,140
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 1 2025 11:14am
Oczywiście, lepsze to niż batoniki :lol:

Jest lato a ty drogi kolego sie tluczysz jak swinia u swiniopasa :mellow:
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 1 2025 11:17am
Jest lato a ty drogi kolego sie tluczysz jak swinia u swiniopasa :mellow:


:mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 1 2025 11:20am
Jest lato a ty drogi kolego sie tluczysz jak swinia u swiniopasa :mellow:


Że co? To są zwykle bułki na śniadanie, jem je jak normalny człowiek, a czasami trzeba coś rano zjeść, a nie tylko kawa i szlug, szlug, szlug. Odnoszę w ogóle wrażenie, że nie jesteś zbyt sprytny, dziwne posty piszesz. Już nie będę Cię obrażał, bo nie o to chodzi, a chciałbym też mieć kiedyś 0%.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 1 2025 11:30am
Że co? To są zwykle bułki na śniadanie, jem je jak normalny człowiek, a czasami trzeba coś rano zjeść, a nie tylko kawa i szlug, szlug, szlug. Odnoszę w ogóle wrażenie, że nie jesteś zbyt sprytny, dziwne posty piszesz. Już nie będę Cię obrażał, bo nie o to chodzi, a chciałbym też mieć kiedyś 0%.


obraz jakiegoś moderatora :drool:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 1 2025 11:35am
obraz jakiegoś moderatora :drool:


Raz obraziłem Holy-Martyra i skończyło się 3-letnim suspem, nn.
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 1 2025 11:37am
Kiełbasę z grilla jadłem 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 2 2025 05:06am
Szlug & kawa.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 2 2025 08:28pm
Pora na szlugę. Do tego kawka i mamy śniadanie :+)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 04:32am
Pół drożdżówki, szlug i kawa.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 10:05pm
Bułka z pasztetem i na to keczup (lubię tak) i na drugie śniadanie kawa ze szlugiem.
Go Back To Polska Topic List
Prev14142434445218Next
Add Reply New Topic New Poll