Że co? To są zwykle bułki na śniadanie, jem je jak normalny człowiek, a czasami trzeba coś rano zjeść, a nie tylko kawa i szlug, szlug, szlug. Odnoszę w ogóle wrażenie, że nie jesteś zbyt sprytny, dziwne posty piszesz. Już nie będę Cię obrażał, bo nie o to chodzi, a chciałbym też mieć kiedyś 0%.
obraz jakiegoś moderatora