d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev1418419420421422497Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 21 2025 08:15am
Ja po drodze do domu kupię se paczkę czipsów, sześciopak piwka i mam wyjebane na wszystkich i wszystko aż do około godziny 21 kiedy polecę po kolejne piwka do sklepu. Nie jem obiadów bo nie ma czasu do stracenia, wolę grać w gierki.
Member
Posts: 8,897
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Nov 21 2025 09:26am
Ja po drodze do domu kupię se paczkę czipsów, sześciopak piwka i mam wyjebane na wszystkich i wszystko aż do około godziny 21 kiedy polecę po kolejne piwka do sklepu. Nie jem obiadów bo nie ma czasu do stracenia, wolę grać w gierki.


I to się szanuje drogi kolego! Prawdziwy gracz a nie pizda w rurkach!
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 21 2025 10:55am
Ja po drodze do domu kupię se paczkę czipsów, sześciopak piwka i mam wyjebane na wszystkich i wszystko aż do około godziny 21 kiedy polecę po kolejne piwka do sklepu. Nie jem obiadów bo nie ma czasu do stracenia, wolę grać w gierki.


a kiedy dodasz sygnaturke do profilu
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Nov 21 2025 11:16am
2 banany jakoś wcisnąłem :mellow:
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 21 2025 01:48pm
a kiedy dodasz sygnaturke do profilu


ja nie mam praw do sygnaturki, drogi kolego. zostaly mi one odebrane pewnego razu kiedy dobitnie udowodnilem pewnym moderatorom przekraczanie ich uprawnien i inne nielegalne czynnosci.
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Nov 21 2025 01:52pm
bambików z tematu o manchesterze
Member
Posts: 13,381
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Nov 21 2025 01:59pm
bambików z tematu o manchesterze


smacznego!
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Nov 21 2025 02:01pm
smacznego!


dużo gówna z zębów trzeba wykałaczkami wydłubywać ale takie uroki stołowania się w anglii
Member
Posts: 14,529
Joined: Sep 28 2013
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 21 2025 02:22pm
co Cie to obchodzi ?

Możesz mi napisać kilka miłych słów na mój numer telefonu



530966798
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 21 2025 03:38pm
Zupę ogórkową.
Go Back To Polska Topic List
Prev1418419420421422497Next
Add Reply New Topic New Poll