d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1418419420421422717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,940
Joined: May 9 2008
Gold: 6,532.00
May 9 2013 07:15am
Poszykuje tytul anime.

Wielkie roboty sterowane przez ludzi walczyly co odcinek z jakimis potworami przyslanymi przez jakis dziwolagow xD

Wiem ze to stare jak swiat xD 10+ lat
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 9 2013 07:20am
Quote (PinkGirlNati @ 9 May 2013 15:15)
Poszykuje tytul anime.

Wielkie roboty sterowane przez ludzi walczyly co odcinek z jakimis potworami przyslanymi przez jakis dziwolagow xD

Wiem ze to stare jak swiat xD 10+ lat


jak stare to może Saint Seiya ale oni nie do końca byli robotami
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 9 2013 07:31am
Quote (PinkGirlNati @ May 9 2013 03:15pm)
Poszykuje tytul anime.

Wielkie roboty sterowane przez ludzi walczyly co odcinek z jakimis potworami przyslanymi przez jakis dziwolagow xD

Wiem ze to stare jak swiat xD 10+ lat


Evangelion? Ewentualnie seria Gundam.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 10 2013 12:47pm
polecam freezing - tak dobrego ecchi od czasow highschool dxd dawno nie widzialem
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 10 2013 12:50pm
Quote (Tradek_Mk @ May 10 2013 08:47pm)
polecam freezing - tak dobrego ecchi od czasow highschool dxd dawno nie widzialem


Az mi kurwa brak slow zeby to skomentowac.
Chuj szkoda mi procentow na ciebie.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 10 2013 12:52pm
Quote (Atanok @ 10 May 2013 19:50)
Az mi kurwa brak slow zeby to skomentowac.
Chuj szkoda mi procentow na ciebie.


o co ci chodzi? :(
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 10 2013 12:53pm
Quote (Tradek_Mk @ May 10 2013 08:52pm)
o co ci chodzi? :(


W tym temacie jestem tolerancyjny i bede utrzymywal zdanie, ze kazdy ma prawo do wlasnego gustu i na tym zakoncze dyskusje.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 10 2013 01:01pm
Quote (Atanok @ 10 May 2013 19:53)
W tym temacie jestem tolerancyjny i bede utrzymywal zdanie, ze kazdy ma prawo do wlasnego gustu i na tym zakoncze dyskusje.


wiec twoim zdaniem lepiej ogladac 9letnie dziewczynki piszczące co sekunde niz dojrzałe, wydajne kobiety?

This post was edited by Tradek_Mk on May 10 2013 01:01pm
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
May 10 2013 11:57pm
Quote (Tradek_Mk @ May 10 2013 08:01pm)
wiec twoim zdaniem lepiej ogladac 9letnie dziewczynki piszczące co sekunde niz dojrzałe, wydajne kobiety?


:rofl: :bonk: :wallbash:

ktos tu wspominal o Nodame Cantabile, naprawde dobre anime (jak narazie bo jestem przy 12 odcinku) to co ta typiara odpierdala normalne rozklada mnie na lopatki no i oprawa muzyczna :wub:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 12 2013 08:21am
Przez przypadek natknąłem sie na ciekawe info dla fanow Fairy Tail.
"He said that 3 more arc at least, and he still hasn't thought about how to end FT, but right now he already has the ideas for the next 3 arcs. " - komentarz kogos na MALu w topicu z FT, chodzi o Hiro Mashime - autora mangi FT.

i jeszcze 1 bardzo wazny wpis na yt uzytkownia Natsu Dragneel (pewnie sie mocno interesuje faktami zwiazanymi z ft :P )
"FairyTail will be back at 23 october 2014"

z jednej strony dobrze ze znana jest data a z drugiej, czemu kurwa tak dlugo ;D

Quote (JohnyCage @ May 12 2013 04:22pm)
serio oglądacie chińskie bajki?


spam jest niezalecany, nie masz nic konkretnego do napisania w temacie - nie pisz.

Quote (Atanok @ May 12 2013 04:24pm)
Serio podpierdalasz innym sigi i avatary zeby byc modnym i fajnym na forum o diablo 2?


nie karm trolla :P

This post was edited by Zeratull on May 12 2013 08:25am
Go Back To Polska Topic List
Prev1418419420421422717Next
Add Reply New Topic New Poll