d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1418419420421422664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Nov 3 2009 04:31pm


;DDDD
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Nov 3 2009 04:36pm
Trzy wampiry grają w karty. Nagle jeden wyskakuje. Wraca za pół godziny cały zakrwawiony, bez dwóch zębów lekko dyszy. Tamci się go pytają:
- Ty, gdzie ty byłeś?
On na to:
- Pamiętacie tą wioskę na północy?? Wszystkich wyrżnąłem!!
Grają dalej. Nagle drugi wyskakuje. Wraca z godzinę cały we krwi, bez czterech zębów, głęboko oddycha ze zmęczenia. Tamci się go pytają:
- Gdzieś ty był??
A on na to:
- Pamiętacie to miasto na południu?? Nikt nie przeżył!!
Grają dalej. Nagle wyskoczył trzeci. Wraca za dwie minuty zalany krwią, Bez zębów i taki zmęczony, że oddechu nie może złapać. Tamci się go pytają:
- A gdzie ty byłeś??
A on na to:
- Wyjebałem się na schodach
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Nov 3 2009 04:56pm


;DDD
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Nov 3 2009 05:34pm
Quote (Tradek_Mk @ 3 Nov 2009 22:56)
http://kuvaton.com/kuvei/longcat_plaque.jpg

;DDD


ej... kupiłbym :D
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2009 05:38pm
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 4 2009 12:20am
Quote (Cavalorn @ 4 Nov 2009 00:34)
ej... kupiłbym :D


no wlasnie ja tez :)





Member
Posts: 19,655
Joined: Dec 26 2005
Gold: 5,324.00
Nov 4 2009 12:20am
Quote (Shapiro @ Nov 4 2009 01:38am)
http://i291.photobucket.com/albums/ll317/NemyGod/counterstrikefunny.gif


kurwaaaaaa :D to jest epic
Member
Posts: 14,560
Joined: Jan 2 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2009 05:01am
Zima
+30°C Polacy śpią bez żadnego nakrycia. Amerykanie zakładają swetry. Mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie.
+10°C Mieszkancy domow komunalnych w Helsinkach zamykaja okna. Lapończycy (nie mylic z Japonczykami!) sadzą kwiatki w oknach.
+5°C Lapończycy opalają się na balkonie, jeżeli słonce jest jeszcze nad horyzontem...
+2°C Włoskie samochody nie zapalają.
0°C Woda zamarza.
-1°C Oddech staje się widoczny. Czas zaplanować urlop nad morzem śródziemnym. Lapończycy jedzą lody popijajac zimnym piwem.
-4°C Kot wchodzi pod kołdrę.
-10°C Czas zaplanować urlop w Afryce.. Lapończycy idą popływać.
-12°C Zbyt zimno na śnieg.
-15°C Amerykańskie auta nie zapalają.
-18°C Wlaściciele domów w Helsinkach włączają ogrzewanie.
-20°C Oddech staje się słyszalny.
-22°C Francuskie auta nie zapalają. Za zimno na jazdę na łyżwach.
-23°C Politycy zaczynają współczuć bezdomnym.
-24°C Niemieckie auta nie zapalają.
-26°C Z oddechu uzyskuje się materiał na budowę iglo...
-29°C Kot wchodzi pod pidżamę.
-30°C Japońskie auta nie zapalają. Lapończyk klnie, kopie w koło swojej Toyoty i zapala Ładę.
-31°C Za zimno na pocalunki - usta przymarzają do siebie. Lapońska druzyna narodowa zaczyna przygotowania do sezonu wiosennego.
-35°C Czas zaplanować dwutygodniową kapiel w gorących źródłach. Lapończycy odśnieżają dachy.
-39°C Rtęć zamarza. Za zimno by myśleć. Lapończycy zapinają ostatni guzik w koszuli.
-40°C Niemiec bierze samochod pod kołdrę. Lapończycy ubierają swetry.
-45°C Lapończycy zamykają okienko w wychodku.
-50°C Lwy morskie opuszczaja Grenlandie. Lapończycy zamieniają rękawiczki z pięcioma palcami na jednopalcowe.
-70°C Niedzwiedzie polarne opuszczają biegun. Na uniwersytecie w Rovaniemi organizuje się bieg długodystansowy.
-75°C Św. Mikołaj opuszcza krąg polarny. Lapończycy opuszczają nauszniki z czapek na uszy.
-250°C Alkohol zamarza. Lapończycy są wkurzeni.
-268°C Hel staje się plynny.
-270°C Piekło zamarza.
-273,15°C Zero absolutne. Brak ruchu cząstek elementarnych... Lapończycy przyznają: "Tak,jest nieco chłodno, rozłupmy se flaszeczkę na rozgrzewkę".
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 4 2009 07:04am
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Nov 4 2009 07:36am
Go Back To Polska Topic List
Prev1418419420421422664Next
Closed New Topic New Poll