d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1417418419420421717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 7 2013 02:42pm
Quote (Atanok @ 7 May 2013 21:41)
Pare postow temu pisales, ze nie tknalbys tego chinskiego gowna kijem przez szmate nom.
e/ SAO to crap.


nie pisalem czegos takiego, umyj okulary rly
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 7 2013 02:48pm
Quote (Atanok @ 7 May 2013 22:41)
Pare postow temu pisales, ze nie tknalbys tego chinskiego gowna kijem przez szmate nom.
e/ SAO to crap.


mi tam sie przyjemnie ogladalo, jeden z fajnieszych romansow
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 7 2013 03:01pm
Quote (50groszy @ 7 May 2013 22:48)
mi tam sie przyjemnie ogladalo, jeden z fajnieszych romansow


No wątek romansu dobrze rozwinięty, nawet bardzo. Najlepsze, ze nie kończy się seria w momencie wyznania wzajemnie uczuć, jak widzę takie akcje to mi się chce rzygać :D Okazało się, że się kochają -> ending. NO KURWA.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 7 2013 03:05pm
Quote (50groszy @ May 7 2013 10:48pm)
mi tam sie przyjemnie ogladalo, jeden z fajnieszych romansow


No wlasnie ten spierdolony romans zabil cale anime. Mieli potencjal do odswiezenia rynku czyms zupelnie nowym, a oni stwierdzili - jebac to zrobmy kolejny romans bo przeciez za malo ich do tej pory wyszlo. Potencjal zmarnowany.

Quote (Tradek_Mk @ May 7 2013 10:25pm)
kiedys natknal mi sie klip z niemieckiego one piece... myslalem, ze rzygne
/e; sword art online warto ruszac?


Dokladnie tak pisales. Nie nosze okularow, zapewne mnie z kims mylisz.

This post was edited by Atanok on May 7 2013 03:07pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
May 7 2013 10:34pm
Quote (Atanok @ 7 May 2013 22:05)
No wlasnie ten spierdolony romans zabil cale anime. Mieli potencjal do odswiezenia rynku czyms zupelnie nowym, a oni stwierdzili - jebac to zrobmy kolejny romans bo przeciez za malo ich do tej pory wyszlo. Potencjal zmarnowany.




nie zgadzam sie, przynajmniej nadali jakis sens jego walce w tym wirtualnym swiecie, i jako takie zakonczenie bylo. Jak dla mnie bardziej bezsensowny bylby brak tego watku milosnego bo niby jaki mialby cel, motywacje by wspiac sie na sam szczyt skoro zycie tam mu sie podobalo a tak to przynajmniej mnie to nie razilo a przyjemnie sie ogladalo

This post was edited by marvolo on May 7 2013 10:35pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 8 2013 09:28am
Attack on Titan daje rade?
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 8 2013 09:29am
Quote (Atanok @ May 7 2013 10:05pm)
No wlasnie ten spierdolony romans zabil cale anime. Mieli potencjal do odswiezenia rynku czyms zupelnie nowym, a oni stwierdzili - jebac to zrobmy kolejny romans bo przeciez za malo ich do tej pory wyszlo. Potencjal zmarnowany.



Dokladnie tak pisales. Nie nosze okularow, zapewne mnie z kims mylisz.


jakby nie zrobili z tego romansu, nie poogladalbym.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 8 2013 11:34am
Quote (JarooJas @ May 8 2013 05:29pm)
jakby nie zrobili z tego romansu, nie poogladalbym.


Ty jestes zboczony pod wzgledem romansow wiec sie nie liczysz :3
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 8 2013 03:35pm
Ja pierdolę, fixuj to ktoś ASAP :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=Gi0A-fGtio8
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
May 9 2013 12:57am
http://www.youtube.com/watch?v=Gi0A-fGtio8

widzialem to juz dawno temu, trzeba miec zryty beret zeby takie cos robic :rofl: zjebalem fix :cry:

Quote (1970 @ May 8 2013 04:28pm)
Attack on Titan daje rade?


czyli Shingeki no Kyojin, z kazdym odcinkiem lepszy i moze byc naprawde mocny ale przekonamy sie z czasem, jak narazie niszczy system, dawno nic takiego nie wyszlo

This post was edited by Elobos on May 9 2013 12:59am
Go Back To Polska Topic List
Prev1417418419420421717Next
Add Reply New Topic New Poll