Quote (50groszy @ May 7 2013 10:48pm)
mi tam sie przyjemnie ogladalo, jeden z fajnieszych romansow
No wlasnie ten spierdolony romans zabil cale anime. Mieli potencjal do odswiezenia rynku czyms zupelnie nowym, a oni stwierdzili - jebac to zrobmy kolejny romans bo przeciez za malo ich do tej pory wyszlo. Potencjal zmarnowany.
Quote (Tradek_Mk @ May 7 2013 10:25pm)
kiedys natknal mi sie klip z niemieckiego one piece... myslalem, ze rzygne
/e; sword art online warto ruszac?
Dokladnie tak pisales. Nie nosze okularow, zapewne mnie z kims mylisz.
This post was edited by Atanok on May 7 2013 03:07pm