d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1416417418419420717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 7 2013 06:46am
Quote (1970 @ May 7 2013 02:16pm)
http://i.imgur.com/ez6e742.jpg
co to za anime?


Postacie z Touhou. Jest tez anime na bazie Touhou, ale ponoc slaby shit.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 7 2013 10:05am
Quote (Atanok @ May 7 2013 01:46pm)
Postacie z Touhou. Jest tez anime na bazie Touhou, ale ponoc slaby shit.


potwierdzam.

JAK TOUHOU TO TYLKO GRY SLUCHAJAC PRZY TYM MUZYKI NATYWNEJ ALBO ARGENTINA THEME Z NESOWSKIEGO SOCCERA

http://www.youtube.com/watch?v=Dr-5laZ0ap8

pamietam ja kgralem w dote na same heroes i przy tym tune nakurwialo sie 2 blademasterow xD aka yournero

This post was edited by blejdowy on May 7 2013 10:11am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 7 2013 11:35am
Quote (blejdowy @ May 7 2013 06:05pm)
potwierdzam.

JAK TOUHOU TO TYLKO GRY SLUCHAJAC PRZY TYM MUZYKI NATYWNEJ ALBO ARGENTINA THEME Z NESOWSKIEGO SOCCERA

http://www.youtube.com/watch?v=Dr-5laZ0ap8

pamietam ja kgralem w dote na same heroes i przy tym tune nakurwialo sie 2 blademasterow xD aka yournero


Akurat granie w touhou bez muzyki z touhou to jebane bluznierstwo.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 7 2013 01:48pm
Ja pierdole mozg rozjebany. Obejrzalem Nekomonogatari Black i znowu poczulem to co rpzy ogladaniu ostatniego odcinka Code Geass. Niby tylko 4 odcinki ma ta seria, ale jest tak gleboka, ze wciaz jestem w szoku i nie moge przestac o tym myslec. Do tego w momencie apogeum akcji moge spokojnie powiedziec, ze bylo to drugie najlepsze zakonczenie zaraz po CG. Juz nie pamietam keidy ostatnio dalem ocene 10/10, ale tutaj daje zdecydowanie i juz nie moge sie doczekac na kolejna serie


Ciesze sie, ze sie mylilem piszac, ze widzialem juz wszystko co dobre i nic juz mnie nie ruszy. Jednak takie tytuly dzialaja na psychike jak narkotyk. Polecam zdecydowanie.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 7 2013 01:51pm
Quote (Atanok @ 7 May 2013 21:48)
Ja pierdole mozg rozjebany. Obejrzalem Nekomonogatari Black i znowu poczulem to co rpzy ogladaniu ostatniego odcinka Code Geass. Niby tylko 4 odcinki ma ta seria, ale jest tak gleboka, ze wciaz jestem w szoku i nie moge przestac o tym myslec. Do tego w momencie apogeum akcji moge spokojnie powiedziec, ze bylo to drugie najlepsze zakonczenie zaraz po CG. Juz nie pamietam keidy ostatnio dalem ocene 10/10, ale tutaj daje zdecydowanie i juz nie moge sie doczekac na kolejna serie
http://www.youtube.com/watch?v=qxCqk3E4QcY

Ciesze sie, ze sie mylilem piszac, ze widzialem juz wszystko co dobre i nic juz mnie nie ruszy. Jednak takie tytuly dzialaja na psychike jak narkotyk. Polecam zdecydowanie.


To jest jakaś dalsza część po Bakemono i Nisemono?

Jestem na 7. epie, zaczęło się z małpą ;d
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 7 2013 01:58pm
Quote (Damundo @ May 7 2013 09:51pm)
To jest jakaś dalsza część po Bakemono i Nisemono?

Jestem na 7. epie, zaczęło się z małpą ;d


No kurwa az mnie skreca w srodku jak pomysle, ze musze czekac conajmniej pol roku na caly sezon drugi. Z takimi nadziejami czekalem tylko na Umineko, ktore mialo byc lepszym Higurashi a wyzlo jebane gownofwfjewkjfowejmfwoijmwjmocjeowcjwe.
Ale Bakemono tak nie spierdola.
(oby).
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 7 2013 02:08pm
skonczylem ogladac najnowszy odcinek naruto
8/10 imo
atanok chodz na gg
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 7 2013 02:25pm
Quote (Damundo @ 5 May 2013 23:05)
OKURWAAAAAAAAAAAAAAA  http://www.pown.it/3831

JA PIERDOLE, DOBRZE, ZE SIE RAITO NIE ODEZWAL JA PIERDOLE....

To tylko potwierdza moją nienawiść do pierdolonego angielskiego dubbingu w anime......


kiedys natknal mi sie klip z niemieckiego one piece... myslalem, ze rzygne
/e; sword art online warto ruszac?

This post was edited by Tradek_Mk on May 7 2013 02:34pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 7 2013 02:40pm
Quote (Tradek_Mk @ May 7 2013 10:25pm)
kiedys natknal mi sie klip z niemieckiego one piece... myslalem, ze rzygne
/e; sword art online warto ruszac?


nawet trzeba. Ja dlugo zwlekalem i potem zalowalem ze wczesniej nie obejrzalem. Genialne anime w calosci jak dla mnie. Niektorzy uwazaja ze powinno sie skonczyc na 15 odcinkach, ale imo zupelnie nie.

This post was edited by Zeratull on May 7 2013 02:40pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 7 2013 02:41pm
Quote (Tradek_Mk @ May 7 2013 10:25pm)
kiedys natknal mi sie klip z niemieckiego one piece... myslalem, ze rzygne
/e; sword art online warto ruszac?


Pare postow temu pisales, ze nie tknalbys tego chinskiego gowna kijem przez szmate nom.
e/ SAO to crap.

This post was edited by Atanok on May 7 2013 02:41pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1416417418419420717Next
Add Reply New Topic New Poll