Quote (Atanok @ 7 May 2013 21:48)
Ja pierdole mozg rozjebany. Obejrzalem Nekomonogatari Black i znowu poczulem to co rpzy ogladaniu ostatniego odcinka Code Geass. Niby tylko 4 odcinki ma ta seria, ale jest tak gleboka, ze wciaz jestem w szoku i nie moge przestac o tym myslec. Do tego w momencie apogeum akcji moge spokojnie powiedziec, ze bylo to drugie najlepsze zakonczenie zaraz po CG. Juz nie pamietam keidy ostatnio dalem ocene 10/10, ale tutaj daje zdecydowanie i juz nie moge sie doczekac na kolejna serie
http://www.youtube.com/watch?v=qxCqk3E4QcY
Ciesze sie, ze sie mylilem piszac, ze widzialem juz wszystko co dobre i nic juz mnie nie ruszy. Jednak takie tytuly dzialaja na psychike jak narkotyk. Polecam zdecydowanie.
To jest jakaś dalsza część po Bakemono i Nisemono?
Jestem na 7. epie, zaczęło się z małpą ;d