Kiszki i ciśnienie Ci nie fika przy dużej ilości energoli?
Wszystko w normie. Problemy o których mówisz pojawiają się przy rekreacyjnym, a jednocześnie nadmiernym spożywaniu substancji zawartych w tych specyfikach.
Gdybym był szczurem i pił dziki tak jak kiedyś młodzież waliła monstery to na bank by mi wywaliło wszystko w kosmos
