d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1415416417418419717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 6 2013 05:36pm
Quote (Atanok @ 7 May 2013 01:32)
Bakemono to nie jest ani dramat, ani romans. To jest anime siegajace gleboko do starozytnych japonskich wierzen przedstawione w bardzo oryginalny i nietypowy sposob. To jedno z tych anime, ktorych nie ptorafie opisac i po prostu trzeba je obejrzec zeby zrozumiec. Trudny tytul wymagajacy uzycia mozgu, ale pozostawia bardzo pozytywne wrazenia po skonczeniu. Tytul typowo dla doroslych pod wzgledem tematyki, umyslowy gimbus nie zrozumie tego tytulu.
No i najlepsza piosenka endingowa jaka slyszalem: http://www.youtube.com/watch?v=zSAQrdhiFtE
Od 2009 roku slucham ja prawie codziennie po kilka razy i wciaz mi sie nie znudzila, swietnie kontrastuje z ciezkimi koncowkami kazdego odcinka, dokladnie jak Dango dai Kazoku z Clannada.

e/ Po Bakemono mialem typowe uczucie mozgrozjebany.gif prawie tak mocno jak przy Higurashi :D


Spoko, trza będzie ogarnąć, zaraz sobie ogarne bo mam na magazynie xd
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 6 2013 05:37pm
Quote (Atanok @ May 7 2013 01:32am)
Bakemono to nie jest ani dramat, ani romans. To jest anime siegajace gleboko do starozytnych japonskich wierzen przedstawione w bardzo oryginalny i nietypowy sposob. To jedno z tych anime, ktorych nie ptorafie opisac i po prostu trzeba je obejrzec zeby zrozumiec. Trudny tytul wymagajacy uzycia mozgu, ale pozostawia bardzo pozytywne wrazenia po skonczeniu. Tytul typowo dla doroslych pod wzgledem tematyki, umyslowy gimbus nie zrozumie tego tytulu.
No i najlepsza piosenka endingowa jaka slyszalem: http://www.youtube.com/watch?v=zSAQrdhiFtE
Od 2009 roku slucham ja prawie codziennie po kilka razy i wciaz mi sie nie znudzila, swietnie kontrastuje z ciezkimi koncowkami kazdego odcinka, dokladnie jak Dango dai Kazoku z Clannada.


z jakiego anime jest ta piosenka? wpada w ucho i gdzies juz ja slyszalem ;P
mysle ze obczaje Nisemonogatari po Soul Eater. Co do Bakemonogatari to sie zgadzam to trudny tytul, przedstawiony w zupelnie inny sposob, aczkolwiek podobal mi sie.

e: az tak mocno na mozgownice mi nie uderzylo Bakemonogatari, Higurashi to zupelnie inna bajka :D zwlaszcza 1 sezon

Quote (Atanok @ May 7 2013 01:38am)
>Ogladal Bakemonogatari
>Nie poznaje piosenki z endingu Bakemonogatari
NO PANIE JAK TAK MOZNA.


ja to ogladalem wieku temu ;C (sprawdzilem - 8 miesiecy temu :p ). Za duzo tych ep,op i nie pamietam wszystkich :D

This post was edited by Zeratull on May 6 2013 05:39pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 6 2013 05:38pm
Quote (Zeratull @ May 7 2013 01:37am)
z jakiego anime jest ta piosenka? wpada w ucho i gdzies juz ja slyszalem ;P
mysle ze obczaje Nisemonogatari po Soul Eater. Co do Bakemonogatari to sie zgadzam to trudny tytul, przedstawiony w zupelnie inny sposob, aczkolwiek podobal mi sie.


>Ogladal Bakemonogatari
>Nie poznaje piosenki z endingu Bakemonogatari
NO PANIE JAK TAK MOZNA.

e/ obydwie recenzje na malu daly Bakemono 10/10 i widze, ze pojawily sie konta w stylu ShinobuOshino :D

This post was edited by Atanok on May 6 2013 05:38pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 6 2013 05:58pm
http://myanimelist.net/anime/9513/Beelzebub - jakieś opinie? śmieszne? dobre? z czym to sie je?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 6 2013 05:58pm
Quote (Damundo @ May 7 2013 01:58am)
http://myanimelist.net/anime/9513/Beelzebub - jakieś opinie? śmieszne? dobre? z czym to sie je?


Bardzo popularne, z tego co pamietam to frar poleca.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 6 2013 06:03pm
Quote (Atanok @ 7 May 2013 01:58)
Bardzo popularne, z tego co pamietam to frar poleca.


No przypadkowo na screena z tego trafiłem i sprawdziłem na MAL'u, całkiem dobra komedia się wydaje.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 6 2013 06:05pm
Quote (Atanok @ May 7 2013 01:58am)
Bardzo popularne, z tego co pamietam to frar poleca.


Quote (Damundo @ May 7 2013 01:58am)
http://myanimelist.net/anime/9513/Beelzebub - jakieś opinie? śmieszne? dobre? z czym to sie je?


Nawet przyjemnie mi sie to ogladalo, mozna obejrzec zeby sie posmiac momentami, aczkolwiek jak dla mnie belb jest irytujacy -.-

Quote (Damundo @ May 7 2013 02:28am)
Ja pierdole, już wstęp Bakemonotagari mnie rozjebał. Miliard napisów przez ułamek sekundy, nawet nie było opcji zatrzymać żeby przeczytać XD Okej lecimy dalej.


chyba sobie odswieze Bakemonogatari przed Nisemonogatari ;D
ano tekstu tam jest sporo i wszedzie ;D

e; ciekaw jestem Twojej opinii jak obejrzysz

This post was edited by Zeratull on May 6 2013 06:32pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 6 2013 06:28pm
Ja pierdole, już wstęp Bakemonotagari mnie rozjebał. Miliard napisów przez ułamek sekundy, nawet nie było opcji zatrzymać żeby przeczytać XD Okej lecimy dalej.

Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 7 2013 02:00am
Quote (Zeratull @ May 7 2013 02:05am)
Nawet przyjemnie mi sie to ogladalo, mozna obejrzec zeby sie posmiac momentami, aczkolwiek jak dla mnie belb jest irytujacy -.-



chyba sobie odswieze Bakemonogatari przed Nisemonogatari ;D
ano tekstu tam jest sporo i wszedzie ;D

e; ciekaw jestem Twojej opinii jak obejrzysz


Warto odswiezyc. Ja tak zrobilem i wciaz nie do konca zrozumialem watki w Nisemono. Zwlaszcza znikniecie Oshino i moment jak Hanekawa mowi, ze ojciec ja uderzyl .Nie pamietam tego z Bakamono.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 7 2013 06:16am

co to za anime?
Go Back To Polska Topic List
Prev1415416417418419717Next
Add Reply New Topic New Poll