d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1414415416417418469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,807
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Apr 9 2016 12:17pm
Quote (Dejv1337 @ Apr 9 2016 07:17pm)
Ja tam biegam w butach:
+48% to Fire Resistance
+32% to Cold Resistance
+7% to Lightning Resistance
20% increased Movement Speed
+62 to maximum Life


WW>>
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Apr 9 2016 04:11pm
Quote (Pozdrawiam @ Apr 9 2016 07:17pm)
WW>>


ja tam preferuje hotspury albo buty aldura, jak sie biega ze spiritem.
Member
Posts: 10,250
Joined: Jun 10 2006
Gold: 0.00
Apr 13 2016 11:55am
Też zaczynam truchtać :~ )
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Apr 13 2016 12:01pm
Shadowdancery spoko di biegania ino uwaga!! Obcieraja..
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Apr 13 2016 12:25pm
Quote (Pozdrawiam @ Apr 9 2016 05:53pm)
Nie żebym szkalował, ale właśnie koleżanka, która zbiła nadwagę wrzuciła screen z endomondo- 12km w 1:02:18, więc chyba słabo wypadasz :P


Gdybym mial sie porownywac z niektorymi kolezankami to bym z domu nie wychodzil xd
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 13 2016 01:53pm
Jebac bieganie. Tylko cs go
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Apr 13 2016 01:53pm
dzisiaj moja matka ubzdurala sobie, ze bedzie biegac. chyba chce schudnac
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 14 2016 04:43am
Quote (lexus1993 @ 9 Apr 2016 19:14)


Gratulacje :D

Ja biegam cały czas, aczkolwiek ostatnio kilometraż mi zmalał, brakowało czasu i motywacji, ale wracam do standardowego mojego miesięcznego kilometrażu wynoszącego 150. (bieganie co 2 dzień)
Member
Posts: 10,250
Joined: Jun 10 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2016 04:47am
Quote (b0b3k @ 14 Apr 2016 12:43)
Gratulacje :D

Ja biegam cały czas, aczkolwiek ostatnio kilometraż mi zmalał, brakowało czasu i motywacji, ale wracam do standardowego mojego miesięcznego kilometrażu wynoszącego 150. (bieganie co 2 dzień)


Niezle,
u mnie jest tak, ze jednego dnia nie jestem w stanie przebiec 3km, a drugiego robie 10++ ;p
Ogolnie mam zamiar szykowac sie do Maratonu Praskiego ; )
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 14 2016 06:22am
Quote (Peja @ 14 Apr 2016 12:47)
Niezle,
u mnie jest tak, ze jednego dnia nie jestem w stanie przebiec 3km, a drugiego robie 10++ ;p
Ogolnie mam zamiar szykowac sie do Maratonu Praskiego ; )


Wrzucasz treningi na endo?:> pokaż profil popatrzę na Twoje treningi - oczywko via pm podeślij.
Edit:
Debiut w maratonie?

This post was edited by b0b3k on Apr 14 2016 06:25am
Go Back To Polska Topic List
Prev1414415416417418469Next
Add Reply New Topic New Poll