Quote (b0b3k @ 14 Apr 2016 12:43)
Gratulacje :D
Ja biegam cały czas, aczkolwiek ostatnio kilometraż mi zmalał, brakowało czasu i motywacji, ale wracam do standardowego mojego miesięcznego kilometrażu wynoszącego 150. (bieganie co 2 dzień)
Niezle,
u mnie jest tak, ze jednego dnia nie jestem w stanie przebiec 3km, a drugiego robie 10++ ;p
Ogolnie mam zamiar szykowac sie do Maratonu Praskiego ; )