d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1414415416
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Apr 22 2011 06:00am
Quote (50groszy @ Apr 22 2011 11:48am)
88-5=83  ^_^
chyba, że źle myślę  :mellow:


dzieki dziala
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 22 2011 06:16am
Poscilem kolege na otwarte gry, zeby z CS dropa poprawic. Niestety malo popularne sa te moje gry... prawie caly czas solo lata. Do jakiego kanalu mozna latwo dodac, zeby zyskac ludzi?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Apr 22 2011 06:21am
Quote (Grigo @ Apr 22 2011 12:16pm)
Poscilem kolege na otwarte gry, zeby z CS dropa poprawic. Niestety malo popularne sa te moje gry... prawie caly czas solo lata. Do jakiego kanalu mozna latwo dodac, zeby zyskac ludzi?


Nie wiem jak dlugo trwa ta przerwa w naborze na op lastbaal
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Apr 22 2011 06:41am
ma ktoś chwile czasu i pomoże zrobić kilka questów na hellu?
Member
Posts: 5,558
Joined: May 22 2009
Gold: 500.00
Apr 22 2011 06:49am
Quote (Grigo @ 22 Apr 2011 14:16)
Poscilem kolege na otwarte gry, zeby z CS dropa poprawic. Niestety malo popularne sa te moje gry... prawie caly czas solo lata. Do jakiego kanalu mozna latwo dodac, zeby zyskac ludzi?


Nie polecam w ten sposób dropa poprawiać, gdyż pickit NT jest dość wolny i jeśli jakiś delikwent będzie posiadał Magnet lub Mindigo, to nici z twoich dropów (w większości).
Lepiej już zwiększyć MF. Mądrze zrobiona sorc 500mf+ > hammer.

This post was edited by RSH on Apr 22 2011 06:51am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 22 2011 06:51am
Quote (RSH @ 22 Apr 2011 14:49)
Nie polecam w ten sposób dropa poprawiać, gdyż pickit NT jest dość wolny i jeśli jakiś delikwent będzie posiadał Magnet lub Mindigo, to nici z twoich dropów (w większości).


Nawet jesli ustawie tam czas zwloki na 1ms z 500ms bazowych?
Member
Posts: 5,558
Joined: May 22 2009
Gold: 500.00
Apr 22 2011 06:54am
Quote (Grigo @ 22 Apr 2011 14:51)
Nawet jesli ustawie tam czas zwloki na 1ms z 500ms bazowych?


Niestety nawet przy ustawieniu delayu na 0 i włączeniu opcji FastPickit ("szuka" itemów przy każdym wykonanym tele, a nie dopiero po jakiejś sekwencji) + jeszcze po jakichś skryptowych modyfikacjach (nie chciało mi się temu przyglądać, bo nie robię public gier) i tak pickit nie jest wystarczająco szybki żeby przebić pickity Magnet i Mindigo. Do robienia public gier lepszy jest Kukbot (zajebiście szybki pickit).

This post was edited by RSH on Apr 22 2011 06:54am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 22 2011 06:55am
Quote (RSH @ 22 Apr 2011 14:54)
Niestety nawet przy ustawieniu delayu na 0 i włączeniu opcji FastPickit ("szuka" itemów przy każdym wykonanym tele, a nie dopiero po jakiejś sekwencji) + jeszcze po jakichś skryptowych modyfikacjach (nie chciało mi się temu przyglądać, bo nie robię public gier) i tak pickit nie jest wystarczająco szybki żeby przebić ***owe pickity (Magnet i Mindigo). Do robienia public gier lepszy jest Kukbot (zajebiście szybki pickit).


Niestety nie znam, przyzwyczailem sie do tego. Coz, najwyzej znowu bedzie latal solo. Dzieki za info.
Go Back To Polska Topic List
Prev1414415416
Closed New Topic New Poll