d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1414415416417418717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 5 2013 04:05pm
OKURWAAAAAAAAAAAAAAA http://www.pown.it/3831

JA PIERDOLE, DOBRZE, ZE SIE RAITO NIE ODEZWAL JA PIERDOLE....

To tylko potwierdza moją nienawiść do pierdolonego angielskiego dubbingu w anime......
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 5 2013 04:06pm
Quote (Damundo @ May 6 2013 12:05am)
OKURWAAAAAAAAAAAAAAA  http://www.pown.it/3831

JA PIERDOLE, DOBRZE, ZE SIE RAITO NIE ODEZWAL JA PIERDOLE....

To tylko potwierdza moją nienawiść do pierdolonego angielskiego dubbingu w anime......


Zdecydowanie kurwa :D
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 5 2013 04:08pm
Quote (Atanok @ 6 May 2013 00:06)
Zdecydowanie kurwa :D


No masakra, dla mnie angielski dubbing odbiera 90% klimatu, to niedorzeczne.

Właśnie, gif stary jak świat, ale nie mam pojęcia z jakiego to anime. Wie ktoś? http://www.pown.it/108



Hahahhaha, specjalnie dla Ciebie Kumie :DDDDD -> http://www.pown.it/2481

This post was edited by Damundo on May 5 2013 04:12pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 5 2013 04:22pm
Quote (Damundo @ May 6 2013 12:08am)
No masakra, dla mnie angielski dubbing odbiera 90% klimatu, to niedorzeczne.

Właśnie, gif stary jak świat, ale nie mam pojęcia z jakiego to anime. Wie ktoś? http://www.pown.it/108



Hahahhaha, specjalnie dla Ciebie Kumie :DDDDD -> http://www.pown.it/2481


Azumanga Daioh.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 5 2013 04:29pm
Quote (Atanok @ 6 May 2013 00:22)
Azumanga Daioh.


Arigatou.
Member
Posts: 1,833
Joined: Apr 20 2008
Gold: 42.50
May 5 2013 06:44pm
Evangelion 3.33 - mokro w gaciach
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 6 2013 01:06pm
Czy Nisemonogatari to bezposrednia kontynuacja Bakemonogatari czy bylo pomiedzy tymi seriami cos jeszcze?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 6 2013 05:12pm
Wlasnie skonczylem Nisemonogatari i musze przyznac, ze nie pamietam zeby jakakolwiek seria wzbudzila we mnie tak skrajne emocje. Po obejrzeniu siodmego odcinka chcialm wrzucic ta serie do dropped z ocena 4/10, ale przemoglem niesmak i obejrzalem do konca po to, zeby dac 8/10 troche na wyrost, glownie przez szacunek na genialne Bakemonogatari. Jednak po skonczeniu Nisemono czuje gigantyczny niedosyt i juz nie moge sie doczekac Nekomonogatari: Shiro, ktore zacznie wychodzic za dwa miesiace. Mimo obrzydliwie duzej dawki obrzydliwie skrajnego fanserwisu Nisemono jest obowiazkowe dla kazdego, komu podobalo sie Bakemono.
Aczkolwiek jesli w drugim sezonie tez poloza taki nacisk na fanserwis to ocena nie bedzie juz tak wysoka.

This post was edited by Atanok on May 6 2013 05:13pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 6 2013 05:21pm
Quote (Atanok @ 7 May 2013 01:12)
Wlasnie skonczylem Nisemonogatari i musze przyznac, ze nie pamietam zeby jakakolwiek seria wzbudzila we mnie tak skrajne emocje. Po obejrzeniu siodmego odcinka chcialm wrzucic ta serie do dropped z ocena 4/10, ale przemoglem niesmak i obejrzalem do konca po to, zeby dac 8/10 troche na wyrost, glownie przez szacunek na genialne Bakemonogatari. Jednak po skonczeniu Nisemono czuje gigantyczny niedosyt i juz nie moge sie doczekac Nekomonogatari: Shiro, ktore zacznie wychodzic za dwa miesiace. Mimo obrzydliwie duzej dawki obrzydliwie skrajnego fanserwisu Nisemono jest obowiazkowe dla kazdego, komu podobalo sie Bakemono.
Aczkolwiek jesli w drugim sezonie tez poloza taki nacisk na fanserwis to ocena nie bedzie juz tak wysoka.


W Bakemonogatari jest jakiś dramat ciężki czy po prostu takie mystery z romansem? Bo może się za to zabiorę, ale nadal mam w głowie Nagise i niekoniecznie chęć na dramat xd
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 6 2013 05:32pm
Quote (Damundo @ May 7 2013 01:21am)
W Bakemonogatari jest jakiś dramat ciężki czy po prostu takie mystery z romansem? Bo może się za to zabiorę, ale nadal mam w głowie Nagise i niekoniecznie chęć na dramat xd


Bakemono to nie jest ani dramat, ani romans. To jest anime siegajace gleboko do starozytnych japonskich wierzen przedstawione w bardzo oryginalny i nietypowy sposob. To jedno z tych anime, ktorych nie ptorafie opisac i po prostu trzeba je obejrzec zeby zrozumiec. Trudny tytul wymagajacy uzycia mozgu, ale pozostawia bardzo pozytywne wrazenia po skonczeniu. Tytul typowo dla doroslych pod wzgledem tematyki, umyslowy gimbus nie zrozumie tego tytulu.
No i najlepsza piosenka endingowa jaka slyszalem: http://www.youtube.com/watch?v=zSAQrdhiFtE
Od 2009 roku slucham ja prawie codziennie po kilka razy i wciaz mi sie nie znudzila, swietnie kontrastuje z ciezkimi koncowkami kazdego odcinka, dokladnie jak Dango dai Kazoku z Clannada.

e/ Po Bakemono mialem typowe uczucie mozgrozjebany.gif prawie tak mocno jak przy Higurashi :D

This post was edited by Atanok on May 6 2013 05:34pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1414415416417418717Next
Add Reply New Topic New Poll