Właśnie opierdzieliłem 6 dużych naleśników z serem i jestem pełny.

Quote (Lycantrophy @ Mar 13 2018 04:33am)
U mnie ukrainiec jadał' kaszu z ryżu' :rofl: :rofl: :rofl
Jakoś da rady :~`):
Jak ja nie cierpię tych podludzi. U mnie jeden z tych wybitnych pracowników, zagotował sobie kawę w czajniku elektrycznym.
Możecie sobie wyobrazić wkurw ludzi na stołówce, gdy chcieli sobie zagotować wodę chociażby na herbatę.