d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1412413414415416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 22 2011 01:57am
Quote (miki2387 @ 22 Apr 2011 09:51)
Moge przerzucic.

Wie ktos ile orientacyjnie moze byc warty pc skiller 32 life @ eu sc ld?


~40fg
tak strzelam bo PC 22life ledwo za 25 puściłem
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 22 2011 02:24am
Quote (tamburyn @ 22 Apr 2011 09:57)
~40fg
tak strzelam bo PC 22life ledwo za 25 puściłem


Ja pierdole... Liczylem na cos kolo 100 fg. :(
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 22 2011 02:26am
Quote (miki2387 @ 22 Apr 2011 10:24)
Ja pierdole... Liczylem na cos kolo 100 fg. :(


ja za swojego chciałem 50fg, ale w ciągu kilku minut handlarze mi to wybili z głowy -_-

Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 22 2011 02:27am
Quote (tamburyn @ 22 Apr 2011 10:26)
ja za swojego chciałem 50fg, ale w ciągu kilku minut handlarze mi to wybili z głowy -_-


Ciekawy jestem czy mi sie chociaz zwroci fg, ktore wydalem na eq dla moich charow. O zarobku to juz nawet nie mysle.
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 22 2011 02:33am
Quote (miki2387 @ 22 Apr 2011 10:27)
Ciekawy jestem czy mi sie chociaz zwroci fg, ktore wydalem na eq dla moich charow. O zarobku to juz nawet nie mysle.


uuuu, niedobrze więc
ja aktualnie jestem na niewielkim minusie ~20fg :rolleyes:
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 22 2011 02:42am
Quote (tamburyn @ 22 Apr 2011 10:33)
uuuu, niedobrze więc
ja aktualnie jestem na niewielkim minusie ~20fg :rolleyes:


Chociaz nie, jest w sumie lepiej niz myslalem. Jestem tylko 59,14 fg do tylu.
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 22 2011 02:56am
Quote (miki2387 @ 22 Apr 2011 10:42)
Chociaz nie, jest w sumie lepiej niz myslalem. Jestem tylko 59,14 fg do tylu.


:D
w weekend zamierzam zostać bogaczem :o

btw. prócz skillera dropnęło coś fajnego?
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Apr 22 2011 03:03am
ehehe polaczki biedaczki

a ja na + jestem ponad 100fg :)
Member
Posts: 1,601
Joined: Nov 30 2008
Gold: 12.34
Apr 22 2011 03:06am
act 4 norm hc ld pls rush
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 22 2011 03:09am
Quote (Kathorga @ 22 Apr 2011 11:03)
ehehe polaczki biedaczki

a ja na + jestem ponad 100fg :)


bot -_-
;)

izi, izi nathodzi boghactfo :o

latasz coś w ogóle Katorgu?
Go Back To Polska Topic List
Prev1412413414415416Next
Closed New Topic New Poll