☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev
1
412
413
414
415
416
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 45125
Replies: 4157
Track Topic
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#4131
Apr 22 2011 01:57am
Quote (miki2387 @ 22 Apr 2011 09:51)
Moge przerzucic.
Wie ktos ile orientacyjnie moze byc warty pc skiller 32 life @ eu sc ld?
~40fg
tak strzelam bo PC 22life ledwo za 25 puściłem
miki2387
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
1,557.00
#4132
Apr 22 2011 02:24am
Quote (tamburyn @ 22 Apr 2011 09:57)
~40fg
tak strzelam bo PC 22life ledwo za 25 puściłem
Ja pierdole... Liczylem na cos kolo 100 fg.
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#4133
Apr 22 2011 02:26am
Quote (miki2387 @ 22 Apr 2011 10:24)
Ja pierdole... Liczylem na cos kolo 100 fg.
ja za swojego chciałem 50fg, ale w ciągu kilku minut handlarze mi to wybili z głowy
miki2387
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
1,557.00
#4134
Apr 22 2011 02:27am
Quote (tamburyn @ 22 Apr 2011 10:26)
ja za swojego chciałem 50fg, ale w ciągu kilku minut handlarze mi to wybili z głowy
Ciekawy jestem czy mi sie chociaz zwroci fg, ktore wydalem na eq dla moich charow. O zarobku to juz nawet nie mysle.
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#4135
Apr 22 2011 02:33am
Quote (miki2387 @ 22 Apr 2011 10:27)
Ciekawy jestem czy mi sie chociaz zwroci fg, ktore wydalem na eq dla moich charow. O zarobku to juz nawet nie mysle.
uuuu, niedobrze więc
ja aktualnie jestem na niewielkim minusie ~20fg
miki2387
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
1,557.00
#4136
Apr 22 2011 02:42am
Quote (tamburyn @ 22 Apr 2011 10:33)
uuuu, niedobrze więc
ja aktualnie jestem na niewielkim minusie ~20fg
Chociaz nie, jest w sumie lepiej niz myslalem. Jestem tylko 59,14 fg do tylu.
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#4137
Apr 22 2011 02:56am
Quote (miki2387 @ 22 Apr 2011 10:42)
Chociaz nie, jest w sumie lepiej niz myslalem. Jestem tylko 59,14 fg do tylu.
w weekend zamierzam zostać bogaczem
btw. prócz skillera dropnęło coś fajnego?
Kathorga
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold
:
328.12
#4138
Apr 22 2011 03:03am
ehehe polaczki biedaczki
a ja na + jestem ponad 100fg
ElectroFly
Member
Posts: 1,601
Joined: Nov 30 2008
Gold
:
12.34
#4139
Apr 22 2011 03:06am
act 4 norm hc ld pls rush
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#4140
Apr 22 2011 03:09am
Quote (Kathorga @ 22 Apr 2011 11:03)
ehehe polaczki biedaczki
a ja na + jestem ponad 100fg
bot
izi, izi nathodzi boghactfo
latasz coś w ogóle Katorgu?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
412
413
414
415
416
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact