d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev1410411412413414499Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 07:53am
Na obiad jadłem kanie i ziemniaczki do tego.
Member
Posts: 30,817
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 11 2025 09:03am
Na obiad jadłem kanie i ziemniaczki do tego.


w śmietanie? sam zbierałeś? ja w nocy wypiłem jeszcze 2 drinki i 4 piwa i spałem do tej pory :wacko: teraz kawka relanium i redbulki żeby dojść do siebie :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 11 2025 09:06am
w śmietanie? sam zbierałeś? ja w nocy wypiłem jeszcze 2 drinki i 4 piwa i spałem do tej pory :wacko: teraz kawka relanium i redbulki żeby dojść do siebie :)


Ukrainiec mi nazbierał, bo wiedział, że lubię. Zadzwonił rano do mnie i mówi, że ma kilka i rzeczywiście przyjechał rowerem i mi dał ze cztery sztuki. Ja od kilku dni nie miałem alkoholu w ustach, bo leciałem na temacie, ale dzisiaj już sobie odpuściłem, wolałem kasę oddać bratu, bo się zadłużyłem trochę, a nie, żeby było na kryształ.
Member
Posts: 30,817
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 12 2025 03:36am
Niedzielne schabowe pyrki z koperkiem i mizeria do tego tymbark po prostu ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 12 2025 05:57am
Niedzielne schabowe pyrki z koperkiem i mizeria do tego tymbark po prostu ^_^


Ja też będę miał schabowe, jak co niedzielę :+)
Member
Posts: 30,817
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 16 2025 11:59am
dopiero będę jadł pierwszy posiłek dziś. kebab karkówka sos serowy xxl
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Oct 16 2025 12:15pm
Zjadłem tatara z awokado
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 16 2025 12:32pm
dopiero będę jadł pierwszy posiłek dziś. kebab karkówka sos serowy xxl


Czemu tak późno?
Member
Posts: 30,817
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 16 2025 05:22pm
Czemu tak późno?


długo spałem duzo kawy i redbulli i nie chciało mi się jeść taki młyn w brzuchu miałem :D przebudziłem się po śnie o zagladzie swiata i życiu dusz po eksterminacji :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 16 2025 05:23pm
długo spałem duzo kawy i redbulli i nie chciało mi się jeść taki młyn w brzuchu miałem :D przebudziłem się po śnie o zagladzie swiata i życiu dusz po eksterminacji :o


Może to jakieś prorocze sny.
Go Back To Polska Topic List
Prev1410411412413414499Next
Add Reply New Topic New Poll