d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1410411412413414468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 23 2015 12:15pm
Quote (YaYco @ Sep 20 2015 07:13pm)
po 2 miesiacach uzywania zaczynaja mi sie rozpierdalac buty -_- jak dlugo zajmuje wam zajechanie swoich?


W asicsach biegam ponad pol roku i sa w stanie prawie idealnym. :)


Kupilbym jakis zagarek do biegania. Z samym gspem, bez miernikow tetna i spalania tluszczu. :> Co polecacie?

Po nadszarpnieciu przewodzicieli(na pilce) wrocilem do biegania. Zaczynam lapac forme. Na maraton zabraklo mi z 2 tygodnie przygotowan, ale jeslis ie nie polamie zalicze ORLEN.

This post was edited by KinderKorwinista on Sep 23 2015 12:16pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 25 2015 12:07pm
Quote (YaYco @ 20 Sep 2015 21:13)
po 2 miesiacach uzywania zaczynaja mi sie rozpierdalac buty -_- jak dlugo zajmuje wam zajechanie swoich?


Pegasusy 31, rok czasu, około 1500km, mam dziurę w bucie, amortyzacji to już dawno nie widziały, gdyby nie zaczęły mi się rozwalać pewnie dalej bym w nich biegał, czekam na wrześniową wypłatę i kupuje nowe -
Chyba takie ;d
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 11 2015 04:26pm


zamowione. cos czuje, ze niedlugo bede wyzywany od pedalow xd
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 11 2015 04:35pm
Quote (YaYco @ Oct 11 2015 11:26pm)


zalezy czy masz zarysowany czworoglowy czy nie, jak nie to obawiam sie ze bedziesz.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 11 2015 04:36pm
Quote (YaYco @ 12 Oct 2015 00:26)


kazdy biega w czym mu wygodnie. sport nie powinien byc rewia mody ;]

ale ja wole luzniejsze spodnie. ale gacie musza byc z jakims trzymadlem na wor :P
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 11 2015 05:08pm
Zawsze zastanawialo mnie czemu mezczyzni biegaja w tych obcislych kalesonach.
I chyba do konca zycia sie nie zrozumiem.

Germin forerunner 25. Brac?

This post was edited by KinderKorwinista on Oct 11 2015 05:09pm
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Oct 11 2015 07:28pm
Quote (KinderKorwinista @ 12 Oct 2015 00:08)
Zawsze zastanawialo mnie czemu mezczyzni biegaja w tych obcislych kalesonach.
I chyba do konca zycia sie nie zrozumiem.

Germin forerunner 25. Brac?


Jak zejdziesz do 4 min/km to zrozumiesz.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 11 2015 11:15pm
Quote (groom @ Oct 12 2015 01:28am)
Jak zejdziesz do 4 min/km to zrozumiesz.


Ezpk
Member
Posts: 8,208
Joined: May 22 2014
Gold: 25.00
Oct 12 2015 12:43am
Po dłuższej przerwie - 10 km - 39m 17s :)))

ja tez nie rozumiem jak mozna w rajstopach biegać :O
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 12 2015 02:12am
Quote (YaYco @ 12 Oct 2015 00:26)


w samych takich gaciach nie dałbym rady wyjść z domu... ale zarzucam na to krótkie spodenki i problem solved
Go Back To Polska Topic List
Prev1410411412413414468Next
Add Reply New Topic New Poll