Quote (YaYco @ Sep 20 2015 07:13pm)
po 2 miesiacach uzywania zaczynaja mi sie rozpierdalac buty -_- jak dlugo zajmuje wam zajechanie swoich?
W asicsach biegam ponad pol roku i sa w stanie prawie idealnym.

Kupilbym jakis zagarek do biegania. Z samym gspem, bez miernikow tetna i spalania tluszczu. :> Co polecacie?
Po nadszarpnieciu przewodzicieli(na pilce) wrocilem do biegania. Zaczynam lapac forme. Na maraton zabraklo mi z 2 tygodnie przygotowan, ale jeslis ie nie polamie zalicze ORLEN.
This post was edited by KinderKorwinista on Sep 23 2015 12:16pm