Quote (Elobos @ 5 May 2013 09:32)
po pierwszym faktycznie ciezko cos stwierdzic ale ja jestem juz po 5 i naprawde dobrze to wyglada ale zanim sie skonczy moze sie wiele zmienic
5 wyszedl jakos wczoraj w nocy, ale nie ma jeszcze subow z tego co widze to sie chwilowo wstrzymam
druga sprawa wychodza jakies nowe tasiemce? ogolnie jakos swiadomosc ze co tydzien bylo ft, bleach, itd nie byla taka zla zawsze bylo na co rzucic okiem