d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1409410411412413468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 22 2015 04:32pm
Jak tam kontuzjogennosc henio? Cos lepiej?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Aug 22 2015 04:35pm
dzięki, już lepiej
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 22 2015 04:37pm
Quote (Henio17 @ 23 Aug 2015 00:29)
b0b3k powiedz jak wgrać trening z Garmina do Endomondo po połączeniu kont - zniknęła opcja wgrywania a samo się nie aktualizuje :(


https://support.endomondo.com/hc/en-us/articles/203483026-Uploading-workouts-to-Endomondo-from-a-Garmin-device
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Aug 22 2015 04:51pm
Quote (Rave_PL @ Aug 22 2015 11:32pm)
Jak tam kontuzjogennosc henio? Cos lepiej?

4 miesiące przerwy i w styczniu nic nie wyszło, bo ból powrócił, więc kolejne 4 miesiące mi zaserwowano. Teraz można mi tylko truchtać, a sam dorzuciłem sobie krótkie dystanse. Na razie jest ok, ale do biegania na poziomie kontuzji przejdę w takim tempie za 2 lata, a poziom ten był niezmiernie niski. Rozważam triatlon obecnie, bo tam się krótsze dystanse biega.
Quote (YaYco @ Aug 22 2015 11:37pm)

Nie działa. FR 210. Treningi przez Garmin Express do Garmin Connect weszły, do Endomondo mimo połączenia kont nie wchodzą (mają wchodzić automatycznie). Co za frajerstwo robić takie dziadostwo łącząc aplikacje, żeby nic nie działało, jestem wściekły.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Aug 24 2015 02:30pm
Quote (Henio17 @ 23 Aug 2015 00:29)
Fresh foam ogólnie dobre recenzje wśród blogerów biegowych zbiera. Nie wiem natomiast co w tym nadzwyczajnego, bo nigdy nie miałem na nogach. Pegasusy to kolejna odsłona. Mi osobiście Nike z ich ''dostosowującą się'' amortyzacją w ogóle nie podpasowały, nie wiem, jak w tym można biegać :P Mam NB 1080 i tam nie czuję amortyzacji, także NB mnie też nie przekonuje osobiście.

Obecnie truchtam co 3 dni i zmieniam buty:Adidas Energy Boost 2, NB 1080, Zenki,Adidas Sequence Boost
Ostatnio biegałem w wysłużonych i pożyczonych Saucony Ride 6 i Ride 7 i w obu nadal czuć amortyzację, w Boostach podobnie.

b0b3k powiedz jak wgrać trening z Garmina do Endomondo po połączeniu kont - zniknęła opcja wgrywania a samo się nie aktualizuje :(


Henio szczerze to nie wiem, po prostu połączyłem konta i po zrzucie w garmin connect - trening zaraz pojawia się również na endomodo. Edit: Chociaż początkowo też coś nie zrzucało się automatycznie na endo, dlatego kombinowałem.
Ale na początku jak nie wiedziałem o tym, to zapisywałem treningi w formacie tcx i następnie importowałem z pliku na endomondo, tylko tutaj jest jedna niedogodność, że taki import nie uwzględnia pauz, więc jak stałem na światłach i miałem pauze na garminie to ten km na endomondo i tak pojawiał się z czasem tym pauzowanym.

This post was edited by b0b3k on Aug 24 2015 02:30pm
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Aug 25 2015 04:19pm
Quote (b0b3k @ Aug 24 2015 09:30pm)
Henio szczerze to nie wiem, po prostu połączyłem konta i po zrzucie w garmin connect - trening zaraz pojawia się również na endomodo. Edit: Chociaż początkowo też coś nie zrzucało się automatycznie na endo, dlatego kombinowałem.
Ale na początku jak nie wiedziałem o tym, to zapisywałem treningi w formacie tcx i następnie importowałem z pliku na endomondo, tylko tutaj jest jedna niedogodność, że taki import nie uwzględnia pauz, więc jak stałem na światłach i miałem pauze na garminie to ten km na endomondo i tak pojawiał się z czasem tym pauzowanym.

Też ostatecznie przegrałem pliki. Nie mam siły do wprowadzania niedziałających rzeczy dla ogółu, brawo Endomondo :mad:
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Sep 20 2015 01:13pm
po 2 miesiacach uzywania zaczynaja mi sie rozpierdalac buty -_- jak dlugo zajmuje wam zajechanie swoich?
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Sep 20 2015 01:32pm
Quote (YaYco @ 20 Sep 2015 21:13)
po 2 miesiacach uzywania zaczynaja mi sie rozpierdalac buty -_- jak dlugo zajmuje wam zajechanie swoich?


nie rozpadły mi się jeszcze żadne, ewentualnie ubijały do tego stopnia, że przestawały już amortyzować i ogólnie robiły się sztywniejsze, ale używam ich na siłkę, w dni niebiegowe : )
nie wiem jakie masz buty, ale nigdy nie żałowałem kasy na buty do biegania, może dlatego żywotność dobra
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 20 2015 01:33pm
Quote (YaYco @ Sep 20 2015 07:13pm)
po 2 miesiacach uzywania zaczynaja mi sie rozpierdalac buty -_- jak dlugo zajmuje wam zajechanie swoich?


kalenji wytrzymaly z 15 miesiecy i dalej jakos wygladaja.
pegasusy od czerwca bez zmian pomimo wycieczki gorskiej, no i ofc kurewsko ubjebane
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Sep 20 2015 01:46pm
Quote (SimSimSalabim @ 20 Sep 2015 21:32)
nie rozpadły mi się jeszcze żadne, ewentualnie ubijały do tego stopnia, że przestawały już amortyzować i ogólnie robiły się sztywniejsze, ale używam ich na siłkę, w dni niebiegowe : )
nie wiem jakie masz buty, ale nigdy nie żałowałem kasy na buty do biegania, może dlatego żywotność dobra


nie zaluje zakupu, nike free 5.0 :D siatka przy wewnetrznej stronie buta (mniej wiecej w miejscu, gdzie konczy sie jedna z kosci srodstopia a zaczyna kosc palucha) rozrywa sie na spojeniu z czescia, ktora jest powleczona jakims innym materialem. chuj tam, najwyzej oddam na gwarancje.
Go Back To Polska Topic List
Prev1409410411412413468Next
Add Reply New Topic New Poll