Quote (Amasz @ Apr 21 2011 05:37pm)
Mam pytanie o necia summona, gram na hcl-slabe eq. mam 60 lvl i wymaxowalem juz szkielety oraz mistrzostwo, i dalem kilka pkt na wybuch,(10) i teraz sie zastanawiam czy pakowac juz w ozywienie lub magów czy dalej wybuch? pomoze ktoś doswiadczony?
maxuj wybuch kolego, tak grałem w chuj summonerem
wybuch po booscie w 1.13 jeszcze bardziesz przyspiesza zabijanie
Quote (Evenement @ Apr 21 2011 06:56pm)
a ile wezme za sc 20life 20 mana?
17 many to max wiec nie masz takiego ok
Quote (Elobos @ Apr 21 2011 06:37pm)
nastepne poziomy wybuchu zwiekszaja jednye zasieg wiec 1-5 punktow nie wiecej
no i o to chodzi?
This post was edited by kacperq on Apr 21 2011 01:14pm