d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1409410411412413416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Apr 21 2011 12:57pm
Quote (Evenement @ Apr 21 2011 06:56pm)
a ile wezme za sc 20life 20 mana?


17mana to max

Quote (Grigo @ Apr 21 2011 06:55pm)
A do czego to sie przydaje w ogole?


Psn Ama np

Quote (Wujekmisza @ Apr 21 2011 06:56pm)
dla nekromanty na trucizne, amazonka na trujace oszczepy i czasami dla babrarzyncy


Na dmg Psn neca takie sc dzialaja??

This post was edited by groch55 on Apr 21 2011 12:59pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 21 2011 12:57pm
Quote (Wujekmisza @ 21 Apr 2011 20:56)
dla nekromanty na trucizne, amazonka na trujace oszczepy i czasami dla babrarzyncy


Ok. Pewnie ciezko bedzie to opchnac, wiec wywalam.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 21 2011 01:12pm
Quote (RSH @ Apr 21 2011 11:57am)
Zapamiętajcie sobie, że teraz kiedy cały Battle.Net botuje wartość mają, a przede wszystkim popyt jest tylko na naprawdę dobre rare.
Odnośnie butów, dobre były by:

30 frw
10 fhr
dex
3x cr
3x fr
3x lr

W każdym razie na pewno nawet nie trudziłbym się wystawiać butów bez 30frw i tych trzech resów (psn się nie liczy) o wartościach 3x.


no co ty nie powiesz kurwa, przy czym nie uwzglediasz lig np; lld
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 21 2011 01:13pm
Quote (Amasz @ Apr 21 2011 05:37pm)
Mam pytanie o necia summona, gram na hcl-slabe eq. mam 60 lvl i wymaxowalem juz szkielety oraz mistrzostwo, i dalem kilka pkt na wybuch,(10) i teraz sie zastanawiam czy pakowac juz w ozywienie lub magów czy dalej wybuch? pomoze ktoś doswiadczony?


maxuj wybuch kolego, tak grałem w chuj summonerem
wybuch po booscie w 1.13 jeszcze bardziesz przyspiesza zabijanie
Quote (Evenement @ Apr 21 2011 06:56pm)
a ile wezme za sc 20life 20 mana?

17 many to max wiec nie masz takiego ok

Quote (Elobos @ Apr 21 2011 06:37pm)
nastepne poziomy wybuchu zwiekszaja jednye zasieg wiec 1-5 punktow nie wiecej


no i o to chodzi?
:wallbash:

This post was edited by kacperq on Apr 21 2011 01:14pm
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Apr 21 2011 01:13pm
Quote (Grigo @ Apr 21 2011 06:57pm)
Ok. Pewnie ciezko bedzie to opchnac, wiec wywalam.


Możesz mi to wywalić :>
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 21 2011 01:41pm
Quote (MadZombie @ 21 Apr 2011 21:13)
Możesz mi to wywalić :>


2 fg ft :lol:
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Apr 21 2011 01:41pm
Quote (Grigo @ Apr 21 2011 07:41pm)
2 fg ft :lol:


Nie dzięki ; d
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 21 2011 02:46pm
Wreszcie...jah mi polecial, ale czemu nie z tydzien wczesniej!?!?!?
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Apr 21 2011 02:51pm
Quote (groch55 @ Apr 21 2011 08:57pm)
Psn Ama np



Na dmg Psn neca takie sc dzialaja??


dmg psn z sc nie laczy sie przeciez ze skillami, o ile mi wiadomo, to moze nawet przeszkadzac. Jeśli chodzi o np. zatruty oszczep, czy sztylet ;P Ciekawe jak sie takimi charami gra. hehe
a ogolnie to psn z sc dodaje dmg tylko do atakow niemagicznych, wiec na necro nova nie ma szans dzialania.

This post was edited by Pokor on Apr 21 2011 02:55pm
Member
Posts: 30,741
Joined: Oct 31 2007
Gold: 30.00
Apr 21 2011 02:54pm
Temat wciaz dyszy :O
Go Back To Polska Topic List
Prev1409410411412413416Next
Closed New Topic New Poll