d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev140414243441879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 15 2014 06:22am
Fajne mecze, tylko rome i liverpool chcialem bardziej niz ajax. Szkoda tylko ze bez publiki ; (
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Dec 15 2014 06:23am
ajax nie jest taki straszny
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 15 2014 06:25am
Quote (Westo @ Dec 15 2014 12:23pm)
ajax nie jest taki straszny


:DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Dec 15 2014 06:39am
Szanse marne, ale nie takie rzeczy działy się w Lidze Europy + fajnie będzie znowu odwiedzić Amsterdam.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 15 2014 06:45am
Quote (RoGH @ Dec 15 2014 12:39pm)
Szanse marne, ale nie takie rzeczy działy się w Lidze Europy + fajnie będzie znowu odwiedzić Amsterdam.


Wyjazd pierwsza klasa. Nie da sie ukryc.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 15 2014 08:05am

Mam nadzieje, ze dalej przejda:
chelsea, bayern, real, basel, barca, juve, atletico, arsenal


bk jak ludzie dalej cisna po menczesterze xDDDD
barca w tym roku tez chuja ugra wiec top kek z napinaczy
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Dec 15 2014 09:19am
onet sie postarał



Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Dec 15 2014 12:45pm
Quote (Sejko1711 @ Dec 15 2014 01:23pm)
Juve-Bvb  :drool:


Najsłabsza para zaraz za Porto z Basel.

Quote (RoGH @ Dec 15 2014 02:39pm)
Szanse marne, ale nie takie rzeczy działy się w Lidze Europy + fajnie będzie znowu odwiedzić Amsterdam.


Co wam Areczek zrobił, że go wyzywaliście od kurwów? Odpowiedź może być na priv.

This post was edited by Pito on Dec 15 2014 12:48pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 15 2014 12:46pm
Inny wynik niz 3 Angielskie zespoly w 1/4 to porazka.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 15 2014 12:47pm
Quote (Pozer @ Dec 15 2014 08:46pm)
Inny wynik niz 3 Angielskie zespoly w 1/4 to porazka.


kto w ogole daje sie zlapac na te zjebane zaczepki ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev140414243441879Next
Add Reply New Topic New Poll