d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev14041424344144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
May 21 2014 02:00pm
Quote (kefir @ 21 May 2014 21:39)


zaczyna rozmowe od stwierdzenia, ze krul powiedzial, ze kobiety lubia byc gwalcone, po czym puszcza material, w ktorym jest mowa na poczatku o hitlerze i obozach, pozniej o niepelnosprawnych, a dopiero na koncu o gwaltach. brawo.

/e: obejrzalem calosc. ja pierdole, co za dno.

This post was edited by YaYco on May 21 2014 02:25pm
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
May 21 2014 02:35pm
Quote (kefir @ 21 May 2014 20:39)


najlepsza ta wyschnieta alkoholiczka z tvnu. fajnie jej tam do sluchawki musza podpowiadac jak jej sie pali grunt pod nogami. i jak tylko cos o tusku to piorunem zmiana tematu. :D
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 21 2014 02:53pm
co to kurwa w ogole jest kazia szczuka
bez kitu, te kurwe to nawet ja w wyzszym stadium upojenia alkoholwego bym rozjebal byle argumentem
nie wiem czy jest kurwa gorsze damskie scierwo w tv obok tej kurwy, chyba tylko korwin piotrowksa dotrzymuje jej kroku pod wzgledem zjebania
jedna kurwa ma wade wymowy, druga kurwa jest celebrytka znana z tego ze cisnie po innych celebrytkach
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
May 21 2014 02:54pm
Quote (Over_You @ 21 May 2014 21:53)
co to kurwa w ogole jest kazia szczuka
bez kitu, te kurwe to nawet ja w wyzszym stadium upojenia alkoholwego bym rozjebal byle argumentem
nie wiem czy jest kurwa gorsze damskie scierwo w tv obok tej kurwy, chyba tylko korwin piotrowksa dotrzymuje jej kroku pod wzgledem zjebania
jedna kurwa ma wade wymowy, druga kurwa jest celebrytka znana z tego ze cisnie po innych celebrytkach


i na pytanie czy zna sie na prawie i ekonomii odpowiada, ze sie uczy ;DDDDDDDDDDDD
jest wlasnie wybitnie reprezentatywna jednastka pokazujaca czym jest ten cyrk palikmiota.

This post was edited by Janusz_Tracz on May 21 2014 02:54pm
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 21 2014 02:58pm
Quote (Janusz_Tracz @ May 21 2014 08:54pm)
i na pytanie czy zna sie na prawie i ekonomii odpowiada, ze sie uczy ;DDDDDDDDDDDD
jest wlasnie wybitnie reprezentatywna jednastka pokazujaca czym jest ten cyrk palikmiota.


nie wiem, szczerze powiedziawszy nawet nie sluchalem tego.
sluchalem za to tej paskudnej kurwy w rozmowie z Korwinem (ktorego tez nie jestem zwolennikiem) i rozjebal mnie w pewnym momencie jej argument "bo ja tak chce"
polecalbym tej kurwie fargment perfectu
"trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym"
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
May 21 2014 03:00pm
@KNP

"Bardzo słuszna uwaga. Nasi kandydaci zawsze to podkreślają. PE jest to jednak miejsce gdzie można wygłosić kilka słów przerywających tę obłudę do kilkunastu/kilkudziesięciu milionów odbiorców."


Wiele ludzi już podkreślało wiele rzeczy. Tak jest to bardzo dobre miejsce, gdzie wszyscy szczekacze z partii mogą coś popierdolić, a i tak nie macie najmniejszego wpływu na to co się dzieje w UE, bo za nici pociągają dużo ważniejsze pionki chazarskiego pochodzenia.


Śmiać mi się chcę jak oglądam ten blok wyborczy. Te same parszywe mordy od tylu lat czytające tekst rodem z pojebanych produkcji typu UKRYTA PRAWDA czy TRUDNE SPRAWY. To jest po prostu komedia dla tępego tłumu.
Trzeba być naprawdę kompletnym idiotą, żeby przez lata, uparcie głosować wciąż na te same partie i na tych samych (p)osłów i liczyć na to, że po kolejnych wyborach coś się zmieni.

Bardzo chciałbym zobaczyć co by się stało jakby ludzie, oczywiście oprócz kręgu zainteresowanych, wyłożyli chuj i nie poszli na wybory :)


@Kefir

Kiedyś Stalin powiedział, że nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.


Proszę bardzo jaka tolerancja dla obywateli Izraela. Szkoda, że Polacy w swoim własnym kraju nie mają tak kolorowo.

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/962284,smiertelne-pobicie-na-ul-teligi-napastnik-uciekl-z-kraju,id,t.html?cookie=1

Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 21 2014 03:17pm
Rozumiem, że martyna fajny misz przegrał ze mną dyskusję.
Ok
Korwin króluje...
Taki jest stan rzeczy.

pozdrawiam rpzegranego w dyskusji martyne misha - last hope
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 21 2014 03:21pm
Może i Korwin króluje w internetach, ale zapominacie o jednym, żeby oddać głos trzeba wyjść z domu xD
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 21 2014 03:23pm
Quote (Hver @ May 21 2014 11:21pm)
Może i Korwin króluje w internetach, ale zapominacie o jednym, żeby oddać głos trzeba wyjść z domu xD


no probs.
Zagłosuję na króla
xd
Go Back To Polska Topic List
Prev14041424344144Next
Add Reply New Topic New Poll