d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1404142434482Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 12 2014 05:56am
Quote (Rastuchy @ Jan 12 2014 01:54pm)
nie wiem, moze sie nie wczułem jeszcze w tę gre po prostu, ale jakieś złe odczucia mam po kilkunastu godzinach gry... BF3 jakoś bardziej mi sie podobał chyba, no ale mam nadzieje na zmiany


mam 110 godzin w bf4 i duzo bardziej mi sie podoba niz bf3
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jan 12 2014 06:03am
Quote (Unsatiable @ 12 Jan 2014 13:56)
mam 110 godzin w bf4 i duzo bardziej mi sie podoba niz bf3


o kurwa, ale masz kozak sygnature :o jedna z najlepszych jakie widzialem na tym forum.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 12 2014 06:13am
Quote (Rastuchy @ Jan 12 2014 02:03pm)
o kurwa, ale masz kozak sygnature :o jedna z najlepszych jakie widzialem na tym forum.


:blush:
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jan 12 2014 06:21am
Quote (Rastuchy @ 12 Jan 2014 14:03)
o kurwa, ale masz kozak sygnature :o jedna z najlepszych jakie widzialem na tym forum.


Tez mu to mowilem :blush:
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 13 2014 04:24pm
Jak ze 109 wbijecie na 110 na paracelach, to do konca mapy pojawia sie megalodon i sciga/zjada ludzi w wodzie ;DD
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 14 2014 02:32pm
idzie ktos postrzelac? :)
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 17 2014 07:18am
Quote (blejdowy @ Jan 14 2014 10:32pm)
idzie ktos postrzelac? :)


cor. juz chyba nie gra, ale ja chetnie ponapierdalam.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 17 2014 09:48am
Quote (Unsatiable @ Jan 17 2014 02:18pm)
cor. juz chyba nie gra, ale ja chetnie ponapierdalam.


dawaj origina i postrzelamy
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 2 2014 05:19pm
podbijam.
moj origin to [HGC]Dzejkopppp

w koncu w bf4 udalo mi sie walnac headshota > 1000m, a dokladniej 1180.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 5 2014 05:11am
bump
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434482Next
Add Reply New Topic New Poll