Quote (Rastuchy @ Jan 12 2014 01:54pm)
nie wiem, moze sie nie wczułem jeszcze w tę gre po prostu, ale jakieś złe odczucia mam po kilkunastu godzinach gry... BF3 jakoś bardziej mi sie podobał chyba, no ale mam nadzieje na zmiany
mam 110 godzin w bf4 i duzo bardziej mi sie podoba niz bf3