☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Hardcore
Prev
1
40
41
42
43
44
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 29717
Replies: 1157
Track Topic
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#411
Sep 25 2012 02:14am
55 lvl, akt1 hell, gdzie najszybciej dobije do 60?
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#412
Sep 25 2012 03:12am
Ja nawalalem zoltun kulla pare razy (full runy)
HavinGSeX
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold
:
78,300.00
#413
Sep 25 2012 04:09am
Quote (miton84 @ 25 Sep 2012 10:14)
i oby tak dalej Pablo ^^
monk 43
wizz 18
i wd 8
jak ktoś chętny żeby dziś pograć to zapraszam
No ja moge pograć
Chcesz lvli podłapać czy achivnenty porobić? Cooperative achivmenty byśmy mogli polatać
Tak czy siak moge poźniej pograć
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#414
Sep 26 2012 09:39am
Chce ktoś poexpić a3 nm?
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#415
Sep 26 2012 11:28am
Ja jebie... rip przez Power cut:S
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#416
Sep 26 2012 11:44am
Quote (Rushe @ Sep 26 2012 05:28pm)
Ja jebie... rip przez Power cut:S
60lvl?
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#417
Sep 26 2012 11:49am
Quote (Dreedeq @ Sep 26 2012 05:44pm)
60lvl?
lol ofc... + dosyc dobry gear ( w sumie moglbym nim juz farmic a2 / a3) + pare swiezo kupionych rano itemow... padl na zwyklych mobach lol
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#418
Sep 26 2012 12:26pm
Quote (Rushe @ Sep 26 2012 05:49pm)
lol ofc... + dosyc dobry gear ( w sumie moglbym nim juz farmic a2 / a3) + pare swiezo kupionych rano itemow... padl na zwyklych mobach lol
Nie znam nikogo na hc stad, wiec pytam. wspolczuje straconych godzin
czwarty_z_mrocznej_trojcy
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold
:
0.50
Warn: 10%
#419
Sep 26 2012 12:32pm
napisz do blizza ze ci konto hackneli, przywracaja stan sprzed jakiegos czasu
rollen
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold
:
6,056.69
#420
Sep 26 2012 01:47pm
Quote (czwarty_z_mrocznej_trojcy @ 26 Sep 2012 19:32)
napisz do blizza ze ci konto hackneli, przywracaja stan sprzed jakiegos czasu
ta bo ip nie sprawdzo :]
chociaz to bliz moze podziala
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
40
41
42
43
44
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact