d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev140414243442670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,597
Joined: Jan 26 2009
Gold: 1.00
Mar 24 2012 11:36am
Quote (l0ven @ Mar 24 2012 05:30pm)
to bedziesz gral na lagach.
a teraz w diablo 2 jakie masz lagi ?


aktualnie nie mam kompa,bede mial na dniach juz Ci to pisalem,teraz jestem podlaczony przez wifi telefonem do kogos
kiedys mialem radiowke 2 mb i na d2 mialem cos kolo 20 ping wiec czemu mialbym miec na d3 lagi?
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Mar 24 2012 11:38am
Quote (kobusik @ Mar 24 2012 07:27pm)
ciekawe co innego moge zrobic jesli u mnie nie ma telefonu zeby neostrade zalozyc


nie trzeba miec telefonu
wystarczy gniazdko na stacjonarny ktore jest chyba wszedzie :O
Member
Posts: 39,597
Joined: Jan 26 2009
Gold: 1.00
Mar 24 2012 11:40am
Quote (AsaroV @ Mar 24 2012 05:38pm)
nie trzeba miec telefonu
wystarczy gniazdko na stacjonarny ktore jest chyba wszedzie :O


kiedys mi mowili ze trzeba miec telefon
Member
Posts: 1,829
Joined: Jul 7 2009
Gold: 1.00
Warn: 10%
Mar 24 2012 12:26pm
Quote (kobusik @ 24 Mar 2012 18:40)
kiedys mi mowili ze trzeba miec telefon

nie trzeba
ale bedziesz musial zaplacic zlodziejom z tp za utrzymanie linii
30 zl z tego, co pamietam
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Mar 24 2012 01:13pm
Po graniu w bete, bedzie pasowal ten sam instalator pod pelna wersje? Dogra tylko patche?
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 24 2012 01:15pm
Quote (Ultrasonic @ Mar 24 2012 08:13pm)
Po graniu w bete, bedzie pasowal ten sam instalator pod pelna wersje? Dogra tylko patche?


chyba nie
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Mar 24 2012 01:44pm
Quote (Ultrasonic @ 24 Mar 2012 19:13)
Po graniu w bete, bedzie pasowal ten sam instalator pod pelna wersje? Dogra tylko patche?


Do bety i do finalnej wersji gry pobierałem dwa różne downloadery.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 24 2012 02:14pm
na plytkach bedzie normalna wersja gry, czy trzeba bedzie pobrac dodatkowo 1242342GB patcha? bo nie wiem czy teraz pobierac, czy odpuscic -_-
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Mar 24 2012 02:16pm
Quote (Kathorga @ Mar 24 2012 08:14pm)
na plytkach bedzie normalna wersja gry, czy trzeba bedzie pobrac dodatkowo 1242342GB patcha? bo nie wiem czy teraz pobierac, czy odpuscic -_-


zalezy jak szybko beda hot fixy wprowadzac :D
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Mar 24 2012 02:26pm
Quote (Kathorga @ 24 Mar 2012 21:14)
na plytkach bedzie normalna wersja gry, czy trzeba bedzie pobrac dodatkowo 1242342GB patcha? bo nie wiem czy teraz pobierac, czy odpuscic -_-
Pewnie bedzie w chuj doinstalowywane. W sc2 przynajmniej tak bylo.

Go Back To Polska Topic List
Prev140414243442670Next
Closed New Topic New Poll