Quote (l0ven @ Mar 24 2012 05:30pm)
to bedziesz gral na lagach.
a teraz w diablo 2 jakie masz lagi ?
aktualnie nie mam kompa,bede mial na dniach juz Ci to pisalem,teraz jestem podlaczony przez wifi telefonem do kogos
kiedys mialem radiowke 2 mb i na d2 mialem cos kolo 20 ping wiec czemu mialbym miec na d3 lagi?